UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • marasz. .. a Ty czytales(as) wszystkie wypowiedzi, czy tylko musisz gdzies wylac swoja zlosc? Ja bardzo dobrze rozumiem rowerzyste. Tez nie zblizylabym sie do psa, ktory na mnie warczy. Szczegolnie, ze juz raz zostalam pogryziona przez psa i nie zycze tego nikomu. Sama reakcja, nie zostawienie wlasnie sprawy " w lesie" i dzielenie sie nia z mieszkancami Elblaga jest juz bardzo dobra inicjatywa. Teraz wszelakie stowarzyszenia i administracje powinny zareagowac, a nie zwykli ludzie z neta, ktorzy jak widze, tylko potrafia sobie do gardel skakac. .. jak psy. .. jak psy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    5
    milosc(2014-04-24)
  • tylko zwykli ludzie w takich sytuacjach mają szansę być skuteczni i organizacje powstające oddolnie z połączonych inicjatyw zwykłych ludzi, którzy nie chcą olewczo przechodzić obok tragedii stworzeń, które same są bez szans w podłym, ludzkim świecie. Administracje, urzędy, struktury - tam są procedury - nie ma empatii, nauczyłam się tego po wielu próbach uzyskania pomocy i formalnego wsparcia w przypadkach znęcania nad zwierzętami, urzędasy mają to w poważaniu i tyle! Mówi się, że dobro powraca, a ja mam nadzieję, że zło też i znajdzie kiedyś tych wszystkich gnojów i psychopatów traktujących zwierzaki w tak podły sposób i tych, którzy nie zrobili nic, by to zmienić, choć mogli!.
Reklama