UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeźeli coś się obiecuje przed wyborami a później płacze , źe nie moźe, źe nie da rady............. to jest zwykły kłam..... Przed wyborami wiedział jak a teraz nie. Wszyscy kandydaci mogą obiecać po 100 tysięcy dla kaźdego , obiecać darmową k8m6nikację, dodatek za windę i jej brak, leki za darmo.............. a później ? No cóź jak jest kaźdy wie a odpowiefzialności za kłamstwa, jednolitej interpretacji prawa, odpowiefzialności urzędników za swoją niekompetencje nie ma itd. Moźna wyliczać. I wyliczać Niestety do KORYTA CIĄGNIE ludzi niskiej jakości......., źeby nie pisać miernych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    piekarczykpan(2014-11-06)
  • nie interesuje mnie czy prezydent żyje w związku sakramentalnym, ale jaką tworzy rodzinę. czy jest dobrym mężem etc- to mnie interesuje. Czy żyje poprawnie, czy nie jest "przemocowy"- to jest faktycznie bardzo istotne i nie powinno stanowić tajemnicy, gdy sprawuje się "urząd". Takie fakty mogą świadczyć źle lub dobrze "prywatnie" o człowieku i przekładać się na życie zawodowe.
Reklama