UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jakuba 4:13 "Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. Zamiast tego powinniście mówić : «Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo». " Pokora to odkrycie, że jesteśmy w rękach Boga, że nasze istnienie nie opiera się na naszych zasługach, ale na tym że Bóg nas chce. Wtedy pojawia się wolność, wdzięczność i radość z istnienia. Ustępuje zazdrość, wyniosłość, rywalizacja. Zanim napiszę scenariusz swojego życia, muszę pamiętać o pierwszym zdaniu: Jeśli Pan zechce… Wszyscy si nawróćcie, bo poumieracie w grzechach swoich tylko konsumpcja sex i wydalanie ludzie żyjecie jak zwierzęta bez Boga i żadnych hamulców, a niestety codziennie zbliżamy się do wieczności i jak staniesz przed Bogiem to co mu powiesz? jeden z drugim.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    12
    ARESIAK1(2020-09-12)
  • @ARESIAK1 - a ty co mu powiesz?
Reklama