UWAGA!

Autem z przyczepą uderzył w drzewo

 Elbląg, Autem z przyczepą uderzył w drzewo
Fot. bryg. Ireneusz Ścibiorek

Kierowca mercedesa z przyczepą kempingową z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Kierowca zginął na miejscu, do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 510 między Pieniężnem a Lelkowem. 

Do tragedii doszło w piątek ok. godz. 17. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze drogi i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Pojazd oraz ciągnięta przyczepa kempingowa uległy zniszczeniu, wpadając dodatkowo do przydrożnego rowu. Siła uderzenia był tak duża, że konstrukcja przyczepy kempingowej oraz przewożone rzeczy rozsypane zostały wokół miejsca wypadku. Autem podróżowały dwie osoby, które znajdowały się nieprzytomne wewnątrz rozbitego pojazdu.

Po ewakuacji poszkodowanych na zewnątrz, przystąpiono do medycznych działań ratowniczych. Niestety po kilkudziesięciu minutach prowadzonej resuscytacji krążeniowo- oddechowej stwierdzono zgon u 35-letniego kierowcy.

  Elbląg, Autem z przyczepą uderzył w drzewo
Fot. bryg. Ireneusz Ścibiorek

Pasażerka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. 

Droga wojewódzka była zablokowana przez kilka godzin. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają braniewscy policjanci.

Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze policji z Braniewa, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażacy – ochotnicy z Lelkowa i Pieniężna, zespół ratownictwa medycznego z Pieniężna oraz załoga LPR z Olsztyna.

oprac. bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Miotało nim jak szatan. .. Szkoda młodego człowieka.
 • Na innej stronie pisali, że uderzyła w niego przyczepa kempingowa, którą holował. Mimo wszystko nie zmienia to tego, że i tak zginął człowiek, młody człowiek (w moim wieku )tyle życia miał przed sobą :( Niestety nie znamy swojego dnia ani godziny. ..
 • Po zniszczeniach to jasne jak słońce, ze gnał ile fabryka dała. Dobrze, ze w swojej głupocie zabił tylko siebie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  19
  Gosc12346(2020-09-12)
 • szkoda człowieka ALE z fizyka jeszcze NIKT nie wygrał
 • Jaki tam młody, dorosły czlowiek.
 • A młodość nie kończy się wtedy gdy zaczyna się dorosłość.
 • Ciekawi mnie dogmat utrzymywania drzew przy szosach. Jest on tak samo silny jak inne dogmaty, jego fanatycy prędzej daliby się odrzeć ze skóry, niż pozwolić powycinać drzewa przy szosie i ocalić kilkaset ludzi rocznie. Czy to ma związek z chorobą umysłową zwaną ekologią? Chyba nie, raczej jest to samodzielna jednostka
 • Jakuba 4:13 "Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. Zamiast tego powinniście mówić : «Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo». " Pokora to odkrycie, że jesteśmy w rękach Boga, że nasze istnienie nie opiera się na naszych zasługach, ale na tym że Bóg nas chce. Wtedy pojawia się wolność, wdzięczność i radość z istnienia. Ustępuje zazdrość, wyniosłość, rywalizacja. Zanim napiszę scenariusz swojego życia, muszę pamiętać o pierwszym zdaniu: Jeśli Pan zechce… Wszyscy si nawróćcie, bo poumieracie w grzechach swoich tylko konsumpcja sex i wydalanie ludzie żyjecie jak zwierzęta bez Boga i żadnych hamulców, a niestety codziennie zbliżamy się do wieczności i jak staniesz przed Bogiem to co mu powiesz? jeden z drugim.
 • @tymon42 - Drzewa służa do zmniejszenia nasłonecznienia drogi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  21
  6
  elblazanin zadajacy pytania(2020-09-12)
 • @elblazanin zadajacy pytania - Gdy były powodzie drzewa wskazywały drogę, gdy były zimy i zawieje drzewa zatrzymywały w znacznym stopniu śnieg z pól, drzewa dają cień na drodze dzięki czemu asfalt się nie nagrzewa aż tak, drzewa powstrzymują przedostawanie się spalin (które zatrzymóją się na ich koronach z liśćmi ), drzewa rozsądnym kierowcą nie pozwalają szaleć na drodze.
 • Rozumiem, czyli jak mamy odcinki nie ocienione drzewami, to szosa w tych miejscach się topi i staje się nieprzejezdna. .. Mamy więc po kilku latach szosę odcinkową. Co do śniegu, to czy aby nie jest tak, że to właśnie za drzewami robią się zaspy, a na odsłoniętej szosie śnieg zwiewa wiatr i jest przejezdna? Co do powodzi i wskazywania drogi, to pominę litościwie ten argument. ..
 • "młody człowiek (w moim wieku)"mowa o latach, np poznajesz dziewczyne 18 lat i druga 35 lat, i powiesz o tej drugiej ze jest mloda ? Ok nich bedzie ale to co innego niz ta 18stka. Inna bajka. Nikt mi nie powie ze czarne jest biale. Ta druga jest prawie dwa razy starsza, to tak jakby zamienic jedna 35tke na dwie 18stki. Robi roznice.
Reklama