UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Powtórzę po raz kolejny. Nadszedł czas na stworzenie lokalnych apolitycznych struktur samorządowych, wespół ze środowiskiem biznesowym. Należy w nich zrzeszać ludzi aktywnych, lotnych, specjalistów w różnych dziedzinach. Nie wystarczy zmienić szyld, a struktury opierać na ludziach z gatunku zbieżnego z arbuzem. Po wtóre dramatycznym jest fakt, iż wszelkie niepowodzenia i porażki będą zrzucane na epidemię. Covid 19 to taki niewidzialny kozioł ofiarny dla wszystkich nieudaczników i tych, którzy nigdy nie powinni piastować żadnych funkcji zarządczych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  1
  Instruktor WOPR(2020-05-22)
 • @Instruktor WOPR - Dokładnie, jak się popatrzy na inne miasta wielkości Elbląga i ich gospodarzy to koparka opada jaka jest przepaść, nędza umysłową, ekonomiczna, gospodarcza itp to sobie wybrali mieszkańcy miasta.
 • Nie koniecznie. Proszę zerknąć na 70 tysięczne Suwałki. Proszę przejrzeć ich budżet, wpływy z podatków, odwiedzić strefę ekonomiczną i zwiedzić miasto. Prezydent Suwałk jest człowiekiem prostolinijnym, lecz nigdy nie wstydził się wbijać w szaty petenta i rozmawiać wszędzie i z wszystkimi na temat rozwoju miasta. Jest człowiekiem dialogu, dotrzymuje słowa, nie obraża się i nie macha na oślep szabelką. Potrafi dogadać się z każdą opcją polityczną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  0
  Instruktor WOPR(2020-05-22)
 • @Instruktor WOPR - Paweł, siedź w tym Ełku i tam się rozwijaj
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  8
  tez instruktor(2020-05-22)
 • @tez instruktor - Skąd wiesz, że jest tam gdzie piszesz. Obyś się nie zdziwił. Ale masz z nim problem. Zalazł za skórkę, czy konkurencja? Tylko współczuć.
 • Wyborcy elbląscy to ludzie, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć, ulegają emocjom i dają się wodzić za nos. Cała kampania wyborcza sprzed dwóch lat, to żadne konkrety, tylko antypisowska nagonka, a kandydat PiSu robił sobie elektorat antywiaduktem na Lotniczej. Miasto Elbląg nie ma szczęścia do zarządzających, ale to wina ludu.
Reklama