UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To fakt ewidentna wina kierowcy, ale motorniczy chyba zapatrzony. Chociaż pewnie jedyna sprawna rzeczą w naszych elbląskich tramwajach to ”klakson” bo nawet na pieszych dzwonią. Najważniejsze że nikt nie ucierpiał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    24
    Wojtula(2022-09-29)
  • @Wojtula - byłem w tym tramwaju, to nie prawda. motornicza nie ponosi żadnej winy - dzwoniła zdecydowanie wcześniej, a ten kierowca (jakis dziadek) dalej swoje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    1
    pawel3444434(2022-09-29)
  • @pawel3444434 - Skoro dzwoniła tyle wcześniej to dlaczego się nie zatrzymała widząc że kierowca auta nie reaguje ?? Lepiej skasować człowieka i jego auto bo prawo jest po jej stronie ???? Bezmózgowiec !!!!! Nic dziwnego że jeździ tramwajem bo do biedronki by jej nie przyjęli !!! Tam trzeba myśleć i znać kody a w tramwaju nic. Całe szczęście że nikomu się nic nie stało. Szkoda człowieka bo naprawa auta będzie go słono kosztowała
  • Właśnie mamy pretendenta na najgłupszy i najbardziej beznadziejny komentarz roku. Z reguły pisze tu sporo ludzi, którzy intelektualnie są słabo wyposażeni ale @pawel z pokaźną liczbą cyfr 3 i 4 jest trudny do pobicia. Hashtagi: #B
  • @Wojtula - Współczuję twojej inteligencji
  • Gdzie byłeś jak bozia rozumem dzieliła
  • Bo często kierowcy w tym miejscu tak robią, myślą, że zdążą przed skręcającym tramwajem. Sam mam ochotę nie hamować i walnąć wagonem, w tym miejscu samochód /padło na koleżankę/. Może w końcu nauczyli się ludzie zasad ruchu drogowego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    motorniczy(2022-09-29)
  • @motorniczy - Ty lepiej popatrz jak jezdzicie przez skrzyzowania na waszym poznym żóltym i czerwonym, bo robicie to nagminnir. Proponowalbym waszym dyrektorkom przegladniecie od czasu do czasu nagran z kamer umieszczonych w tramwajach i wyciaganie konsekwencji. Swiete krowy
  • @motorniczy - A na 3 maja masz pierwszeństwo gamoniu, bo jadąc w stronę sądu kiedyś się na mnie nadziejesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Anty motorniczy(2022-09-30)
  • @motorniczy - Jak można zdąrzyć jak 90% to disel, ropa po 7 zl, jeb.... disle, nie ma już gazowania z baku leci! Dzień w dzień od szkoły nr2 do 1maja 20minut jazdy, 30km/h to jest chore już. A pod tramwaj wpaść takie miasto, pochmurno 17ta ani jedna lampa nie włączona na całym mieście, ja już nie wiem czy mam się pod tramwaj nie wpier.... , czy w dziurę po ciemku nie wje.... , a jak lampy zapalone to tyle wody i kałuż i dziur nie ma; koła również albo opony nowej! Do tego po ciemniaku deszcz a piesi prochowce zielone, moro, czarne do tego hulajnogi! A gdzie nakaz od 16 odblaski obowiązkowe! A te rzeki na ulicach to już patola jakaś! Hashtagi: #Zostawauto, #moznakajak!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Nikoś(2022-09-30)
  • Takich kierowców też jest wielu.... ostatnio na skrzyżowaniu przy rynku były auta które jeszcze go nie opuściły bo pierwszy jechał raptem 20km/h... a od strony parku w kierunku mostu zaświeciło się zielone... i co ruszył NEB i zamiast zwolnić zaczekać aż oczyści się skrzyżowanie naciskał klakson :/ co chciał straszyć ludzi ?? zjeżdżać bo jadę ja ! Toć jest w przepisach że nawet jak masz zielone ale skrzyżowanie jest zakorkowane to się nie pchasz!! ludzie na kursy i to szybko i sumie każdy bo widać są rzeczy które się zapomina... i kultury też by trzeba douczyć
  • Jak "bozia rozumem dzieliła" to akurat jechał twoją starą w kichę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Pitafal(2022-09-30)
  • czy ty wiesz jak hamuje tramwaj? hamulce w tramwaju a w samochodzie działaja zupełnie inaczej. Szkoda człowieka? Trzeba było nie wymuszać podeszły wiek powinien wykluczać niesprawnych ludzi bez refleksu z ulic!
Reklama