UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Miliardy idą na przekop a o porcie cisza, coś tam bąkneli o obrotnicy, a gdzie reszta ? - mości panowie, W Pacanowie kozy kują, a w Elblągu - medytują, czy piekarczyk Nasz kochany, ,stanie znowu dziś u bramy, I NIE wpuści przekopowców, wręcz pogoni JAK zomowców, no bo po co port nam w mieście, NIECH zrozumie każdy wreszcie, dla kajaków, motorówki, nam NIE trzeba żadnych dzwigów, JAK robione są wymówki, dla urzędu starch grzybów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    2
    Muchomor(2021-12-29)
  • @Muchomor - Jestem pod wrażeniem twórczości poetyckiej. To chyba fraszka? „Mój muchomorze, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?”
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Ewellina(2021-12-29)
  • @Ewellina - Ewelino, Ewelino, cóż to znowu za oferta, I zastanów się dziewczyno, czy chcesz mnie, czy też Roberta, jestem trochę mniej czerwony, przez te kropkI. .. no wiesz białe, kochać mogę jak szalony, bo I chęci są niemałe. A że truję czasem smętnie, bądz odważna Ewelino, Robertowi zrobię chętnie, coś na sen, by mu się śniło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Muchomor(2021-12-30)
  • @Muchomor - Och rozbawiłeś mnie z samego rana. Cóż, bardzo lubię grzyby. I wiem doskonale, że niektóre można zjeść tylko raz w życiu. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Ewellina(2021-12-30)
  • @Muchomor - Szanowny muchomorze, a gdzie niby ma się zmieścić ta "reszta"? Na parkingu dla TiRów przy Radomskiej ? Kacza dewastacja za 3 000 000 000 zł to MIŚ Barei. Kto miał zarobić, zarobił. Poszukaj nazwisk zatrudnionych przy kaczym dole, GM jest prawie pewna, że dobrze płatne stanowiska zostały obsadzone właściwymi nazwiskami. gdyby Elbląg chciał realnie mieć port, choćby taki prawie morski, to musiałby on powstać na Zalewie Wiślanym a nie w mieście. .. Gdyby władze miasta miały choć odrobinę rozumu i wyobraźni to port powstawałby w Suchaczu, bo byłby prostszy nawigacyjnie i na dodatek nieograniczony do żałosnego parkingu dla TiRów. Tor wodny byłby krótszy o 15 km i obeszłoby się bez śmiesznej obrotnicy i zmuszania statków do lawirowania w rzece Elbląg z udziałem NAJNIEZBĘDNIEJSZYCH HOLOWINKÓW. Za pieniądze zaoszczędzone na niej i dewastowaniu rzeki Elbląg można w Suchaczu zbudować klon parkingu dla TiRów taki jak na Radomskiej i wyremontować torowisko kolei nadzalewowej na potrzebnym portowi odcinku, droga już jest a z czasem da się ją poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba, co jest wysoce nieprawdopodobne. .. niestety.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    GłębokaMyśl(2021-12-30)
  • @Muchomor - Wystarczy przekształcić port komunalny w spółkę państwową, zarządzaną przez Urząd Morski, większość polskich portów tak funkcjonuje.
  • @GłębokaMyśl - Trolom z Rosji dziękujemy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Realista1(2021-12-30)
Reklama