UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Widmo rewolucji krąży nad Rzeczpospolitą - moja partia, taka piękna!:)🏘️ Zablokujemy budowę budynków mieszkalnych z lokalami o powierzchni mniejszej niż 25 m kw. 🏘️ Zobowiążemy deweloperów do przekazywania do publicznego zasobu mieszkań na wynajem części wybudowanych przez siebie mieszkań. 🏘️ Wprowadzimy progresywny podatek od liczby posiadanych nieruchomości, aby skończyć ze spekulacjami. #LewicaRazem 🚩 #TaxTheRich #SocRev Hashtagi: #patodeweloperka, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    12
    RobertKoliński(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Taaa i jeszcze wprowadzicie bezterminowe zasiłki dla lewackich nierobów nieudolnych życiowo sfrustrowanych aczkolwiek kiedyś dobrze zapowiadających się towarzyszy. To co komuniści zrobili przez ponad pół dekady w Polsce wystarczy aby stwierdzić że żadni z was ekonomiści bankierzy inżynierowie poprostu jesteście nieudolni w każdej dziedzinie po czym to wnioskuję? Jak na początku pisałem ponad 50 lat wladze mieliście i co ludzie was pognali o czym to świadczy? Że tacy m/n jak Ty tylko dużo gadali obiecywali mądrzyli się w sumie nic dla robotnika nie zrobiliście gdy robotnik jadł salceson wy na salonach kawior więc won czerwoni nigdy więcej waszej władzy I waszego dobrobytu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @Niszczlewactwo - Polecam dane o planowanych nakładach na poszczególne działy w roku 2022 w Państwie Polskim ! Wzrost niebotyczny na administracje rządową i obniżenie nakładów na statystykę i analizę gospodarki. Takie skrajne przypadki. +400 procent i - 50 procent w stosunku do roku 2021.To pokazuje kierunek co zamierzają rządzący. Nie będzie lepiejbo im nie chodzi o Nas lecz o własne stołki i apanaże! Trzymajcie się ciepło póki jeszcze jest. ..
  • @nikt - Czyli uważasz że tylko tacy jak towarzysz Koliński uratuje sytuacje w Polsce? Mam nadzieję że to chwilowa depresja zmusza cię to chwilowego zaćmienia umysłu. Albo jesteś zbyt młody by pamiętać rządy komunistów i ich zbrodnie na polskim narodzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Przecież to również słowa Adriana czy Ty potrafisz coś sam napisać udajesz takiego wykształconego znawcę wszystkich dziedzin a wszystko kopiujesz po co to robisz dowartościowujesz się w ten sposób czy jak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Ostatni raz ci tłumaczę, bo nie lubię drugorocznym wykładać tuzin razy - ano po to, żebyś poznał opinię np. toruńskiej lewicy, nie żadnego Adriana ani innych fantastycznych bytów zamieszkujących twój pusty czerep, zakompleksiony a słabujący na rozumie cembale. A w ogóle, to milcz, jak do mnie rozmawiasz. [Nie dziękuj. ] Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #ONRtoZbiorZer, #bestie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    RobertKoliński(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Oj oj ale żeś pojechał znowu forma wraca jesteś coraz lepszy w ubliżaniu. .. .tylko wiesz czasem śledzę co ta twoja partyjka pitoli i akurat tak się składa że wszystkie twoje komentarze to słowo w słowo wypowiedzi właśnie polityków aczkolwiek to duże słowo do tych ludzi. Od dłuższego czasu gdy brak Ci rzetelnych argumentów albo gdy ktoś złapie ciebie na kłamstwie zaczynasz ubliżać ale cóż taki to charakter lewaka zamiast merytorycznych dyskusji agresja. Więc powtarzam Ci po raz który mniej kłamstw oszczerstw więcej empatii do ludzi. I przypominam trwa konkurs "kto zna Twoje sukcesy"oczywiście sam też możesz je tutaj zgłosić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Za głupi jesteś nawet na Wujka Google'a, zatem o czym ja miałbym z tobą rozmawiać, zapluty troglodyto? Nawet nie odpowiadaj, bo i tak idę do piwnicy popatrzeć na ziemniaki, weki i kompot, iż to znacznie pożyteczniejsze i bardziej konstruktywne zajęcie, od tracenia czasu na daremnego półgłówka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Poprostu Ty tylko potrafisz kopiować nic po za tym udajesz inteligenta z wykształceniem a słoma z butów wystaje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Ja przynajmniej nie ośmieszam się pisaniem głupot na tematy a których nie mam żadnego pojęcia. Nie udaje światowego znawcy wszystkich dziedzin życia a w rezultacie pracujesz w ngosie za umowę zlecenie bo żądny pracodawca nie zatrudni gamonia który tylko w gębie jest mocny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @Niszczlewactwo - Zbrodnia na POLSKIM NARODZIE to już jest. prawie 800 nadmiarowych zgonów, czekanie na pogrzeb 2 tygodnie, jakieś dziwne niby zarządzenia w sprawie choroby zakażnej, dziwne wyzdrowienia bez jakiegokolwiek trybu sanitarnego, rozwalone szkolnictwo bez pomysłu na rozwój dziecka. .. co jeszcze dodać? Pewnie strzelanie do ludzi, wszak mamy jeszcze grudzień. .. ..
  • Do kogo te żale?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Wprowadzicie wszystko aha paru ludków do Sejmu i zostaniecie przystawką PO i Szymonka. Jesteś odklejony od rzeczywistości. Ratunku poszukaj gdzieś bo to fatalnie wróży. Dopiero co krytykowałeś posłankę Lewicy na elbląskich wystąpieniach o obniżce VAT teraz moja partia, taka piękna. .. Deweloperom chcesz odbierać prywatne prawo własności ? Wszyscy Deweloperzy będą klaskać jak Państwo te lokale odkupi po rynkowej cenie.
Reklama