UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dlaczego mamy finansować budowe drogi dla nowobogackich? droge powinni wybudowac patodeweloperzy lub sami mieszkancy w ramach zrzutki lub kredytu. To nie jest zadna przelotowa ulica zeby mial sie na to skladac elblaski podatnik z innych czesci miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    79
    27
    Moja Żona Kandyduje(2021-10-04)
  • @Moja Żona Kandyduje - Idąc Twoim tokiem myślenia, to wszystkie drogi nie-przelotowe powinny być finansowane przez mieszkańców? To takie same osiedle jak każde inne, czy na zawadzie na remont też składają się spółdzielcy Zakrzewa? "Nowobogackich"? Widzę zazdrość i podziały stworzone przez naszych polityków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    43
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2021-10-04)
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - To nie zazdrość. .. są wybudowane drogi, chodniki w tym mieście, który swoją świetność widziały jak je zrobiono. Obecnie nie można w tym mieście liczyć na poprawę tego co się ma, a nie tworzenie nowego. Hashtagi: #Takjest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Tak jest(2021-10-04)
  • @Moja Żona Kandyduje - Dokladnie Zwlaszcza ze zaraz zrobią płot, drut kolczasty i wieżyczki ze strażnikami. Zrzuta kredyt i druga będzie. To nie jest ogólnodostępna droga, ani przelotowa. Pretensje do patodeweloperow i samych siebie
Reklama