UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie jak to jest z ONR? Nie ma stałej siedziby, a podana w KRS jest Pubem Loch Nees w Krakowie na ul. Warszawskiej 15 w obrębie posesji Warszawska 15/17 wraz z kioskiem z gyrosami. .. .Statut nie jest znany organizacjom terenowym czyli Brygadom Wojewódzkim i Oddziałom terenowym. Żeby go tylko obejrzeć, bez możliwości zrobienia notatek czy nawet fotografii trzeba zapisać się do czytelni Sądu w Krakowie odpowiednio wcześnie (ze znacznym wyprzedzeniem) i to nie wszystkim ten dokument pokażą! Czy ktoś zna ten dokument i czy w nim są elementy faszystowskie? (ponoć były i z tego powodu ONR nie zarejestrowano w Brzegu). Tak na vizus jest to organizacja mocno hierarchiczna, prawie tajna, bo niczego się nie można dowiedzieć. Trzeba podpisać Deklaracje, a tam jest kilka passusów typu prawnego. .. .W Olsztynie nie figuruje w spisie w UW, w Elblągu nie figuruje w spisie UM. .. .. a uzyskuje zezwolenia na wszystkie akcje, demonstracje itp. Na jakiej podstawie jak formalnie ich nie ma?
 • @klmn - ONR jest zarejestrowany w jednym sądzie jako stowarzyszenie ogólnokrajowe poprzez tworzenie brygad wojewódzkich dzielących się na oddziały i te struktury nie muszą być rejestrowane. Natomiast dostęp do "Statutu" mogą mieć tylko osoby upoważnione
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  kandydat(2018-01-23)
 • @kandydat - Czy to znaczy iż nie znasz statutu? A może uzyskam odpowiedz na pytanie dlaczego zmieniono w statucie paragraf nr. 2 punkt 5? Czy jesteś kandydatem pierwszego stopnia i wypełniłeś Deklaracje i ankietę typu A? Czy może już wypełniłeś ankietę typu B prawie taką samą w charakterze jak choćby do UOP?