UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co z tym gościem z partii Razem, który mówił, że jest komunistą i w tej partii jest wielu komunistów? Czy ta partia zostanie w końcu zdelegalizowana za propagowanie komunizmu? Liczę na sowite odszkodowanie dla ONR i kontrę tej organizacji, bo za bardzo dali sobie wejść na głowę wszelkim "antyfaszystom" i są już tego efekty. A i kiedy zdelegalizujemy w Polsce Unię Europejską za propagowanie komunizmu, która nawet główny gmach europarlamentu nazwała nazwiskiem skrajnego komunisty Altiero Spinelliego? Przypomnijmy, że ten facet był tak skrajny w poglądach, że za nie wykopała go nawet jego partia komunistyczna! Gdzie jest KOD? Czemu nie grzmi? Konstytucja jest przecież łamana na ich oczach!
  • Polecam artykuł "Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość".
  • Za co te minusy? Przecież to nawet nie są moje słowa, tylko członka tej partii. Miejcie pretensje do siebie, nie do mnie!
  • Głosowałem na PiS i zawsze stoję za nim murem. Ale z przekłamaniem faktów historycznych to oni trochę przesadzają. Altiero Spinelli wyszedł z partii komunistycznej w roku 1937.Zmarł w 1986.Czyli przez ostatnie 49 lat swojego życie nie był komunistą…
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    PiSowiec(2018-01-23)
  • Ale proces nie dotyczy partii Razem, tylko ONR. Złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na tego faceta z razem, co ci przeszkadza? Chyba że czekasz na przejęcie władzy sądowniczej przez PiSiorów?
Reklama