UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jak ja nie lubię takiego reakcyjnego, drobnomieszczańskiego pier.. owijanego w papierek troski o "ład społeczny i porządek publiczny". Ponieważ za chwilę jadę do Warszawy wspierać kobiety w ich walce o słuszne, PEŁNE prawa, to nie mam czasu na długie polemiki. Autorowi zacytuję tekst mojego kolegi-pisarza Piotra Ciszewskiego, który napisał to podobnemu "dobremu mieszczaninowi"(A. Smosarskiemu): "Do estetów typu Andrzej Smosarski itp. , którym nie podobają się hasła "wypie*", ani np. zakłócanie mszy. Protesty społeczne to nie jest konferencja programowa, na której się łagodnie, kulturalnie, akademickim językiem przedstawia argumenty. Nie jest to okazja do prezentowania wyrafinowanych haseł i grzecznego zachowania. W książkach historycznych mamy bardzo ugrzecznioną wersję protestów robotniczych, wedle której szli pod czerwonymi sztandarami, śpiewali pieśni i skandowali wzniosłe hasła. Tymczasem protesty rządziły się swoim prawem. Nie raz łamistrajkowi pogrożono rewolwerem. Gdy jakiś klecha nie chciał pochować towarzysza też zdarzało się przystawić mu do kałduna Browninga. Dziś czasy nie są tak trudne, ale trzeba być doprawdy wyjątkowym jełopem, lub mieszczańskim liberałem, aby na demonstracjach oczekiwać etykiety. "Z rewolucyjnym pozdrowieniem, towarzysze drobnomieszczanie:) Hashtagi: #WyrokNaKobiety, #RewolucjaJestKobieta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    RobertKoliński(2020-10-30)
  • @RobertKoliński - Ale ja widzę, że logiczne komentarze albo usuwają albo łapki w dół masowo wyznawcy PiS. Czyli na ulicach tylko lewacy zostali ? Jednak myślenie zawsze będzie w cenie.
  • @RobertKoliński - .. .jedź do warszawki i nie wracaj. Posłużę się waszym hasłem cyt. "*****laj "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Lek...aż(2020-10-30)
  • @Lek...aż - ty też
Reklama