UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale jestescie chorzy ! ! ! Ja pierdziu co wy macie w tych glowach. .zyczycie smierci tak oficjalnie, straszne. ja im zycze zeby dostali wiecej rozumu po takim doswiadczeniu. ALe nie smierci kim wy jestescie patafjany zeby tak pisac. Wiadomo kara musi byc ! ale nie odrazu tak jak piszecie. NIe zycz nikomu co tobie nie mily, to jest prawdziwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    cozaczasy(2017-09-15)
  • Co, boisz się o synka? To trzeba go było wychować na porządnego człowieka, a nie mordercę, który tylko przypadkiem nikogo nie zabił.
  • @cozaczasy - Jeśli w tym wieku nie zmądrzeli, to już nic im nie pomoże. Liczę się tylko ja normalny człowiek, moje dzieci które uczą się tam jeździć rowerami oraz każdy normalny człowiek, który chce żyć i nie zagrażać innym. Chcę żeby tacy ludzie ginęli na drogach i tyle. Pomyśl sobie, że idziesz z dzieckiem i po chwili leży z rozwaloną czaszką i flakami na wierzchu, przygniecione przez auto. Wyobraź to sobie deklu!!! ELIMINOWAĆ MARGINES!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    sedziadredd(2017-09-15)
Reklama