UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wspaniali patriotyczni motocykliści, do tego filantropi. Tyle pomysłów daje wam przeszkadzanie innym. Przestałem spacerować na Modrzewinę, bo tego Waszego ryku motorków mam dość. Zabieracie mi moje prawa do relaksu i odpoczynku, hałasując i jadąc niebezpiecznie. Boje się tam chodzić. Niedawno jeden z Was rozmazał się na słupie, stwarzając śmiertelne zagrożenie pieszym. Do dziś palicie mu znicze. Czy POLICJA, tego nie widzi? Taki wielki problem pomierzyć hałas motoru, postawić fotoradar i spacyfikować towarzystwo? PROSZĘ, zróbcie coś z tymi niedowartościowanymi ludźmi. Modrzewina (zwłaszcza górna cześć), to wspaniałe miejsce do spacerów, jazdy rowerem, relaksu. Niestety zaśmiecone, brudem i hałasem, właśnie motocyklistów i umpa, umpa, samochodzików. Zabierzcie też stamtąd swoje pozostawione śmieci ze sobą, Wy "wspaniali"motorowi filantropi.
  • To chyba lepiej że oni jeżdżą motorami na mało uczęszczanej trasie gdzie praktycznie ruch pieszy zerowy i brak zabudowań niż mieli by jeżdzić po mieście. Mają prawo się spotykać gdzie chcą, a ostatnio jak tam byłem rowerem to ani papierka nie było (mimo ze nie ma śmietników)a i czułem się bezpiecznie jadąc sobie wieczorkiem ścieżką rowerową na końcu której byli ludzie na motorach a nie jakieś lumpy czy ćpuny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    wieśniak(2021-06-07)
  • Przyjedź i pokaż nam że śmiecimy na końcu modrzewiny, zabieramy w zadupki czy kurtki papierki czy butelki i wyrzucamy do kosza. Zanim kogoś oceniasz czy podsumujesz to poznaj, albo podejdź i porozmawiaj, i nie mierz wszystkich jedną miarą. Jeśli masz kompleks tovkup dwa kółka ciuchy i zacznij jeździć. Masz wiele miejsc tak by the way do spacerowania jak tam Ci źle. Jak napisałeś że jednemu tam zapalają znicze, doinformuj się dlaczego tak się stało że chłopak niestety zginął, i tam super mega prędkość nie zawiniła na wstępie Ci powiem. Tylko to wszyscy potraficie. Siedzieć i gbury narzekać jak jest źle jak niedobrze, jak to nie jeździmy. Jak tak zaje.. jeździsz jeden z drugim to zapraszam, pokaż nam poza miastem a nawet na torze swoje umiejętności. Bo uważam że nawet jadąc 80,stworzę mniejsze zagrożenie niż stary dziadek w aucie czy naćpani malolaci w autach swoich kochanych rodziców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Gsxrowiec(2021-06-08)
  • @Gsxrowiec - Oczywiście, że tak - śmiecicie na końcu Modrzewiny, nie raz widziałem. Dlatego przestałem tam spacerować. Mówisz, że masz takie duże umiejętności kierowcy? To dlaczego wśród tych zdobytych wspaniałych umiejętności kierowcy motoru, brak jest przepisowej prędkości, właściwego poziomu hałasu wydechu, są hałaśliwe popisówki na osiedlach w nocy? To wcale nie należy do umiejętności kierowcy, ale to znacznie przedłuża małego, bo taki malutki i trzeba se centymetr dodać jazgotem, paleniem gumy, jazdą na jednym kole na skrzyżowaniu, co nie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    edytowany(2021-06-08)
  • @edytowany - Kurde, ale ja nie ma co sobie przedłużać, gdyż jestem kobietą :D oj edytowany. .. .. po raz drugi zwrócę Ci uwagę - motocykl! motor masz w aucie, motorówce i każdym innym pojezdzie -> motor=silnik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Gall anonim(2021-06-08)
  • @Gall anonim - Doskonale wiem jakie słowo odpowiada za określenie dwukołowego pojazdu jednośladowego z napędem silnikowym. Lecz każdy taki pojazd, kierowany (robiący nadmierny hałas i zagrozenie)przez człowieka z brakami emocjonalnymi to dla mnie zawsze tylko motorek, pierdzik albo szlifierka, no czasami pyrkawka. Motocyklem to jeżdżą ludzie z mózgiem, Proszę Pani. Tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    edytowany(2021-06-09)
Reklama