UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Śmieją się z Was i są nietykalni. Hołota. Przecież to jest jakiś wynajęty pionek co ma tą nieruchomość nabyć i odstąpić komuś za przyslowiową złotówkę. Pięć lat zleci kto to będzie pamiętał kto tam zamieszka. Z drugiej strony Pani poseł co to za banialuki. Żeby kupić dom na wsi nie trzeba być rolnikiem. Marchewkę zasadzilem na działce to mam się od razu do KRUS zapisać. Trochę logiki doradzam.
  • Czy mogę kupić ziemię rolną nie będąc rolnikiem? Jednak nowelizacja powyższej ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego z 2019 roku przedstawia, iż osoba, która nie jest rolnikiem indywidualnym może nabyć nieruchomość rolną do 1 ha.23 maj 2022
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Nieruchomość ma 2,6 ha(2023-02-07)
  • @Nieruchomość ma 2,6 ha - Ziemia = oficjalnie nieruchomość rolna = grunt = cel uprawa jakkolwiek opisana. Na nieruchomości rolnej nie stawia się domu mieszkalnego. Ja tam w ciemno słów posłanki nie kupuję. Jeszcze jakiś Hans się zgłosi po swoją ojcowiznę jak księgi wieczyste nieuregulowane... a wtedy fundacja wystąpi o 10 mln odszkodowania od Państwa. Ktoś mu podpowiedział Panie załóż Pan fundację, a jaką, a edukacyjną, a po co mi fundacja jak ja golcem jestem i co ja z tego będę miał, a posiadłość w Karczowiskach Górnych. Tak sobie na etapie wniosku wymyślił, że to 2,186 będzie kosztować. Ciekawe kto to sprzedaje. Za takie pieniądze to dom z basenem, kortem tenisowym i lądowiskiem dla helikoptera można postawić. Najważniejsze na koniec domek pszczelarza to obowiązkowa pozycja dla bogatego nowoczesnego obywatela.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Darecki42(2023-02-07)
  • Kupić dom na wsi owszem można, ale jeśli działka nie przekracza powierzchni1ha, jeśli jest większa-trzeba mieć kwalifikacje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    a..aaa(2023-02-09)
Reklama