UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam pytanie odnośnie kierowców, kiedy wreszcie oni zrozumieją że nie są w pojeździe królami szos i władcami przystanków a sprzedaż biletów to nie gest wielkiej łaski wobec pasażera. Mam możliwość korzystania z komunikacji miejskiej w wielkich miastach, Gdańsk, Szczecin czy Wa-wa i tam jakoś nie zauważyłem żeby kierowcy łamali przepisy, żeby jeździli agresywnie, wymuszali na innych użytkownikach drogi niewłaściwe zachowanie, nie spotkałem się z tym że kierowca widząc w lusterku starszą osobę zamykał jej drzwi przed nosem a potem stał dobre 2 minuty czekając na włączenie się do ruchu, ja wiem że pieniądze na bilet powinny być odliczone ale mając przed sobą pudełeczko pełne drobniaków wydanie reszty z 5 zł zajęło by dosłownie 5 sekund. Ciężko też słucha się komentarzy pod adresem innych kierowców. Autobus to nie prywatny folwark tylko narzędzie pracy, a pasażer to nie ziemniaki tylko kient który płaci za usługę i uważam że jakiś szacunek mu się należy. Przydało by się też przeorganizować trochę rozkłady jazdy bo bywa tak że autobus toczy się unikając przyjechania za szybko na następny przystanek albo pędzi i ledwo w zakrętach wyrabia bo korki go przytrzymały. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    JiLniezalogowany(2020-01-16)
  • Skoro wiesz, że kwota ma być odliczona, to w czym jest problem? Poza tym zauważyłem, że w Elblągu ludzie są wyjątkowo roszczeniowi. Płacą i wymagają. Skoro kierowca źle jeździ, zawsze można złożyć skargę, zamiast pisać wypociny w internecie. Ale tak łatwiej jest obrażać w sieci :) Tak samo jest w sklepach. 2 kasy otwarte, ale jaśnie pan życzy sobie kolejną. Mimo, że nie ma rąk do pracy.
  • @JiLniezalogowany - Jakby zarabiali godnie to pewnie by nie byli tacy zgorzkniali. W gdańsku zarabiają prawie 4000 a u nas jak juz sie tu kiedys wypowiadali jak maja 2500 to jest bardzo dobrze ale z jaka iloscia godzin
  • A wiesz dziecino,że sygnalizacją świetlną steruje Aborygen z szałasu w Fiszewie. Co codziennie chodzi inaczej. K...A mać. Parodia.
Reklama