UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najgorsze jest to, że PO manipuluje młodymi ludźmi, które nie pamiętają rządów PO-PSL
  • Mam 30 lat i pamiętam rządy PO. W szkole było normalnie nie było jakiegoś ministra Czarnka, który będzie zmieniał podręczniki szkolne bo nie podobało mu się co uczyli w 3 RP. Tak więc będzie matematyka wg PiSu czyli liczenie tylko do 500.Historia wg PiSu od zamachu w 2010 do teraźniejszości (sukcesy PiSu)Zmiana lektur szkolnych na encykliki papieży, biologia _ po co to komu (jeszcze uczniowie dowiedzą się jak się dzieci robi). Angielski po kiego ? Jeszcze zagranicę zechcą wyjeżdżać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    Hgfjj(2020-11-05)
  • @Hgfjj - o kurde to sie nazywa miszczostwo świata, nie no ja też głosuje na Peło w takim razie :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ooooooooooooooooo7(2020-11-05)
  • @Hgfjj - to dobrze że pamiętasz rządy Peło :D :D pamietaj dalej :D pamiętnik rządów Peło wybuduj :D pamiętnik wielkich rządów ojczyźnianych :D szkoda że nie pamiętasz ile kasy znaleźli w reklamówkach po hotelach i krzakach :D idzie idzie sobie taki gościu patrzy a tam reklamówka i napis : weś mnie :D albo patrzy a tu pieniążki w mieszkaniu :D cud :D poupychane w meblach :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    ooooooooooooooooo7(2020-11-05)
  • @Hgfjj - Ja mam ponad 30 lat i też pamiętam rządy PO i rządy LPR szkoła powinna być wolna od POlityki
Reklama