UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sam nie wiem. Skąd ta znieczulica? Cholera wie. Moja babcia mówiła, że głupich nie sieją. Może dla tego jakoś mi jej (kierującej)nie jest szkoda? PS. Aaaa nie dało się szybciej? Polecam tej pani jednak jeszcze trochę popróbować, może jednak da się. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    17
    Kwinto(2019-12-17)
  • Ciekawe jak ty jeździsz. Ogarnij się troche
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    Ktoś. 75(2019-12-17)
  • @Ktoś. 75 - Jeśli to pytanie było do mnie to proszę uprzejmie: prawko mam od kilku lat, nigdy nie spowodowałem wypadku/kolizji/stłuczki, nigdy tez nie dostałem za nic mandatu, w mieście nie przekraczam 50 km/h, na trasie zwykle jadę 90-110 km/h w zależności od dopuszczalnej prędkości a zwłaszcza panujących na jezdni, okazjonalnie jeżdżę jako BLABLA-kierowca, mam tylko pozytywne oceny i dziesiątki usłyszanych "jesteś najlepszym kierowcą z jakim jechałem/am". Kierowcę po kielichu najpierw bym roz.. o najbliższe drzewo a później zadzwonił na policję. Tylko tyle i aż tyle. I jest to dla mnie powód do dumy. Coś jeszcze chciałbyś wiedzieć? Służę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Kwinto(2019-12-17)
Reklama