UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.193)

 Elbląg, arch. schroniska dla zwierząt
arch. schroniska dla zwierząt

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Kot Lisek został oddany do schroniska 10.03.2022 przez swoją opiekunkę, ponieważ ta nie mogła dłużej opiekować się zwierzęciem. Lisek to śliczny kocur w wieku 4 latach. Jest oswojonym, typowo domowym stworzeniem. Jak zapewniała jego dotychczasowa opiekunka, Lisek, w stosunku do ludzi, jest łagodny i bardzo przymilny. Do tej pory nie miał kontaktu z innymi zwierzętami. Kto da mu nowy dom?

Pies Reksio trafił do schroniska 10.03.2022, ponieważ sytuacja życiowa jego opiekuna skomplikowała się na tyle, że nie mógł dłużej zajmować się psem. Reksio to mały psiak, który ma około 8 lat. Jest sympatycznym, grzecznym i łagodnym stworzeniem, które jest ufne i bardzo przyjazne w stosunku do ludzi.

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

oprac. daw

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama