UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Który to już pożar w tej firmie?? Pierwszy ciut mniejszy był gdy firma była Płk. Dąbka, drugi dość poważny i widowiskowy był już w Gronowie Górnym i teraz mamy trzeci. Czyli ćwiczenia strażaków (ostatnie)i pożary wcześniejsze nikogo nie nauczyły. Proszę media o dopilnowanie tematu i podanie przyczyny pożaru.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    2
    Tomasz85(2021-11-18)
  • @Tomasz85 - nie Twój interes, media nie są od tego, trzeba było zostać policjantem i prowadzić śledztwo TOMASZU!!!, a "to-masz"ci los - nie wyszło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    "TO-MASZ" CILOS(2021-11-18)
  • @"TO-MASZ" CILOS - Mój interes, bo przez pożar nie mogę pociągiem się poruszać.
  • @"TO-MASZ" CILOS - A nie uważasz, że 3 pożary to trochę dużo ? Może ktoś nie zapewnił odpowiednich zabezpieczeń. Przez ten pożar poszło wiele trujących / rakotwórczych związków w powietrze. Pytanie czy właściciel płacze z tego powodu, czy skaczę z radości bo ma polisę na grube miliony. ..
  • A powiedz mi kolego kiedy te dwa wcześniejsze pożary były. Bo ja tam pracuje prawie 10 lat i sobie żadnego widowiskowego pożaru nie przypominam. Tam nie stały żadne zabrudzone folie, to był towar gotowy do przetworzenia. Nie macie pojęcia a piszecie głupoty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Pracownik ml(2021-11-18)
  • @Pracownik ml - @Pracownik ml Nie widział bo takiego pożaru nie było. Ale taki nasz sport narodowy marudzić i wymyślać. A rozwijająca się Firma, dająca pracę ludziom jest solą w oku zawistnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Sport narodowy(2021-11-18)
  • @Pracownik ml - Nie pamiętasz bo podobny pożar był w 2007 roku. A wcześniejszy mały pożar był hmmm. .. 2003 może 2004.
  • @Pracownik ml - Firma istnieje trochę dłużej niż 10 lat, a poważny pożar był w roku 2007,mniej poważny 2003 albo 04.
Reklama