UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Otrzymała mieszkanie" iiii wszystko w temacie! Nie podoba się? Wyjazd! Kup sobie takie jakie spełnia Twoje oczekiwania. Ja jestem podatnikiem i nie mam zamiaru wiecznie utrzymać nieprzystosowanych.
  • I pisowcem.
  • Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś glupi... wiele ludzi otrzymuje mieszkania z miasta... dużo ludzi wkłada również w nie pieniądze... więc skoro urząd nie przedstawił prawdziwego stanu budynku a osoba wrzuciła w chatę 50 tysi a dzieciakowi każdy ruch sprawia ból i nie może chodzić przez pleśń to chyba raczej nie wina osoby przyjmującej mieszkanie... a jak ma robić wyjazd to niech odadza kasę.
  • Tak naprawdę nie znasz historii tej kobiety i oczerniasz, tylko dlatego, że ma 5 dzieci i dostała mieszkanie. Portel jak zawsze blokuje komentarze pod pomocą dla. ukrainy, ale pozwala opluwać mieszkańców naszego miasta. Brawo wy redakcjo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    12
    HejterstwoNieZnaGranic(2022-06-20)
  • Ty podatniku jak każdy z nas zastanów się jak coś napiszesz... jeśli jesteś mieszkańcem Elbląga od lat to Twoja babcia czy dziadek przydział mieszkania dostał też - co za obłuda !!
Reklama