UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam mieszane uczucia... nie zdecydowałabym się na 5 dzieci wiedząc, że nie zapewnię im życia na jakimś minimalnym poziomie. Jestem bezdzietna, pracuję, dalej podnoszę swoje kwalifikacje, jestem ambitna... jestem też wredna bo uważam, że nikt nie powinien dostawać nic za darmo. Jest mi przykro, że cierpią dzieci, jest mi przykro, że ludzie nie mają podstawowej wiedzy o antykoncepcji... że ludzie liczą tylko na to, że dostaną coś za darmo. I jest mi przykro, że ja haruję a moje podatki idą właśnie na takich ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    87
    10
    wredna, pracowita, zaradna(2022-06-20)
  • @wredna, pracowita, zaradna - Naprawdę nie musi się Pani ukrywać ze swoimi poglądami. Są one powszechne, powszechne również u osób posiadających dzieci, zapewniając im byt własną pracą i wysiłkiem. Należy je śmiało powtarzać publicznie bo normą stanie się patologia i roszczeniowość. Z programu 500+ Pani A. otrzymuje 2.500,alimentów najpewniej minimum 2.500 i ona nie pracując już na dzień dobry 5tys wpada. Nie ogarnie mieszkania na wynajem ? Czystego, schludnego. No nie bo lepiej lecieć do prasy.
  • @wredna, pracowita, zaradna - I znowu jeden podatnik !! a coś Ty jedna... - akurat ktoś później musi zarabiać - nie masz dzieci więc niestety ale zarabiaj zarabiaj bo moja córka na Twoją emeryturę zarabiać nie będzie - idąc Twoim tokiem myślenia.... każdy kto mieszka w Elblągu od lat wie że mieszkania kiedyś dostawali z przydziału - to że później weszła możliwość wykupu na własność to kolejne zmiany i jak widać nie wyszły na dobre.
  • To żeś dosolił mądra głowo. Twoja córka akurat statystycznie zostanie przypisana do zasilania Twojej emerytury. Gratuluję logiki. Lepiej na każdego emeryta dopiszmy czterech Ukraińców w wieku produkcyjnym i oni będą pracować na nasze emerytury. Nasze dzieci zwolnimy z tego obowiązku. A jak ktoś ma tatę policjanta, mamę pielęgniarkę i ciocię urzędniczkę to przy każdej okazji może sypać pewnie tekstami pod tytułem moje podatki idą na Wasze wynagrodzenia. Chociaż patrząc na tych nierobów żyjących z zasiłków i 500+, wyrasta nam kasta ludzi z paraliżem pracowniczym.
  • Oczywiście, że nie będzie Twoja córka na mnie zarabiać, dlatego już teraz odkładam sobie większe składki na ZUS jako przedsiębiorca, a Twoją córkę serdecznie pozdrawiam :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    wredna, pracowita, zaradna(2022-06-21)
Reklama