UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem żonaty i mam trzy córki. Można powiedzieć, że jestem zahukany przez feministki. .. Ale nic z tych rzeczy. Żona pracuje i nie strajkuje bo nie widzi potrzeby. Córki uczą się bo wiedzą, że jak się dobrze wykształcą to zdobędą to o czym marzą. Można wyjechać gdzie się chce. .. to o co chodzi. .. w mojej f-mie pracują kobiety bardzo dobrze wykształcone i swietnie zarabiające (niektóre dużo więcej niż ja). To o co chodzi? Wulgarność widoczna na protestach poniża te osoby. Czy One wrócą z ulicy takie jakimi chcą żeby je widzieć? Zachowują się jak chuligani.
  • @kd - Taaaa ty jesteś żonaty kto to widział i ciekawe co to za firma którą tak opisujesz może to DRE a może meble Wójcik? Hahaha człowieku weź się nie kompromituj. I co z tego że twoje curki będą wykształcone jak będą nieporadne to i tak im to nic nie da. A nawet jak będą to gdzie w Elblągu znajdą pracę ? Pewnie będą musiały wyjechać do jakiegoś innego kraju a tam pozna cygana i będziesz miał cygańskie wnuki hahaha
  • "curki"- i wszystko jasne. ..
Reklama