UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Przekop Mierzei Wiślanej to ostatnia szansa na rozwój miasta. Czy ją Elbląg wykorzysta, tego na razie nie uda się przewidzieć; ale jak się nie spróbuje, to się nie dowie. Jest takie powiedzenie "zanim wyjmiesz, musisz włożyć". I trzeba włożyć maksymalnie dużo zaangażowania, serca, pracy i pieniędzy; by powstał możliwie wielofunkcyjny port w Elblągu. Trzeba jeździć do Warszawy i lobbować ten projekt; wbijać się w szaty petenta i grzecznie prosić - o pieniądze na budowę infrastruktury portowej w mieście. Wszystko po to, by jak najwięcej "ugryźć"z rządowego "garnuszka"i tym samym samemu dołożyć jak najmniej. Wszyscy, którzy są przeciwni tej inwestycji, są przeciwnikami rozwoju miasta; ludźmi "tyłem"ustawionymi do wody. A woda to przecież życie, sport, radość, odpoczynek i biznes. Szkoda, że elblążanie głosują także na przeciwników tych wartości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44
  7
  Instruktor WOPR(2020-06-05)
 • @Instruktor WOPR - Z tego co mi wiadomo to w naszym mieście jest znakomita większość elblążan za przekopem. Nie rozumiem pana ostatniego zdania. Bo gdyby jakaś partia była przeciwna budowie kanału żeglugowego, to ich przedstawiciele nie byli by wybierani do RM. Może ta odległość / Ełk / zaciemnia panu spojrzenie na to co się faktycznie dzieje w naszym mieście? Rozumiem pański żal. A może napisze pan książkę, pod roboczym tytułem - jak nie poznano się na moich zaletach?
 • @kiki - kiki ty na wszystkim znasz się, i wszystko wiesz, kiki a gdzie, w którym to departamencie ty tak skiki, że masz takie informacje, no dobra sport i nie tylko
 • @kiki - "by"z formą osobową piszemy łącznie. Kto jest przeciwko? Np nowy kandydat na Prezydenta RP. A nie ma tu swoich zwolenników i popleczników? Więcej merytoryki proszę Pani. A, zapomniałem. Słowo"Pan"pisze się z wielkiej litery. Przeciwników też powinno się szanować. Brak szacunku może zgubić. Taka dobra rada na przyszłość. Pozdrawiam.
Reklama