UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nic tylko dać po pyskach tym wszystkim marudom i wiecznym ignorantom, co to, wiedzą więcej i oczywiście lepiej. Tym wiecznym malkomentom w sprawach nie wymagającym zbytniego rozeznania zawodowego i przygotowania specjalistycznego. Bo do wydania sensownej i w miarę rozsądnej opinii w każdym temacie wystarczy zdrowy rozsądek i pewne doświadczenie życiowe. I dość. Od spraw bardziej złożonych są specjaliści i ludzie wykrztalceni w danym zawodzie. I mnie nie obchodzi czy w kanał będą wpływać lotniskowce, krążowniki, pancerniki, ale czy będzie można z Elbląga popłynąć do Gdyni na wycieczkę. Mnie nie obchodzi, czy kanał będzie przysłowiową "złotą kurą ", bo ja nie jestem tym wcale tym zajnteresowany. Bo niby dlaczego ? Mnie cieszy fakt, że w naszym mieście szeroko się o tym fakcie dyskutuje i, że są ludzie którzy się także tym cieszą. Bo wszystko co jest z korzyścią dla ludzi cieszy. I niekoniecznie musi być to coś opłacanego i z korzyścią podyktowaną zyskiem ekonomicznym. Jest powiedzenie, że wystarczy ujrzeć Neapol, czy też Wenecję i człowiek już może umrzeć. A wszystko tylko dlatego, że zobaczył coś pięknego, coś niepowtarzalnego. I to jest prawdziwy cel życia człowieka, przeżyć i zobaczyć. To jest niezwykle ważne. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Albo nie chcą najzwyczajniej w świecie tego pojąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    👁️(2020-06-06)
  • @👁️ - Dla mnie w zupelnosci wystarczy zobaczyc, upadek ratusza a raczej tak z liscia pogonic ich stamtad i juz moge umierac.
Reklama