UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moim skromnym zdaniem to troche przykro patrzeć jak tyle fajnych miejsc niezagospodarowanych nad kanalem. Moze inwestycja na wyspie bedzie poczatkiem zmian w Elblągu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    0
    Marek kk(2020-11-14)
  • @Marek kk - Elbląg nie leży nad kanałem.
  • Pierwsi osadnicy mówili zawsze "za Kanałem", a ci co tam mieszkali, zwano "zakanalakami".
  • No ale mamy rok 2020 a nie 1946 i warto już wiedzieć, że to rzeka Elbląg, . ..
  • @Marek kk - Inwestycja nad kanałem to kolejny niewypał i dowód na kompletne skorumpowanie władz miasta.
  • @Marek kk - Rzeką Elbląg nie kanałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Wynalazek(2020-11-16)
  • @Marek kk - Nad Kanałem Jagielońskim, Miejskim czy nad Kanałem Elbląskim?
  • @Wynalazek - mylisz Kanał Elbląski z kanałem jako fosą na Wyspie Spichrzów, nie łacz tego automatycznie, wprowadzasz ludzi w blad ze jak juz mowic ja jakimkolwiek kanale w Elblagu to tylko tym Kanale Elblaskim, bo kanal moze byc tylk ojeden a wcale bo nie
  • @erg. - Inwestycje w Elblagu nad Kanalem Elblaskim? Jesli uznac, ze Rzeka Elblag to czesc szlaku Kanalu Elblaskiego, to moze, ale tylko do Mostu Wysokiego, bo przystan Zeglugi Ostrodzko-Elblaskiej jest przed Mostem Wysokim w kierunku prokuratory. Jesli jednak trzymamy sie geofraficznych nazw to Kanal Elblaski jest za Jeziorem Druzno dopiero w kierunku Ostródy, a Elblagu plynie Rzeka Elblag. A z kanalow co mamy? Kanał Jagiellonski i fosa miejska, a wlasciwie jej pozostalosci, ktora mozna uznac za kanał
Reklama