UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejne kłamstwo... byłam świadkiem wydarzenia i mężczyzna utopił się na strzeżonej plaży....
  • A córka denata w ciągu tygodnia "urosła" o 7 lat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    media kłamio(2017-08-05)
  • Byłaś świadkiem, W jaki sposób pomoglas ? Czy może tylko widziałaś gdzie to wyłowiono?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    16
    Jamaleg(2017-08-05)
  • redaktor @Ona - My też byliśmy na miejscu. Mężczyzna, jak opowiadali świadkowie, pływał na niestrzeżonej plaży, tam też go ratownicy szukali. Morze wyrzuciło go kilkadziesiąt metrów dalej, już na strzeżonej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    3
    redaktor(2017-08-05)
  • redaktor @media kłamio - Poprzednia informacja o zeszłotygodniowej tragedii została jeszcze tego samego dnia uzupełniona. Z pierwszego komunikatu strażaków wynikało, że dziewczynka miała 6 lat. Później okazało się, że to była 13-latka. Zawsze uzupełniamy informacje, jeśli jest taka konieczność. informacje o tragediach na plaży zamieszczamy jedynie po to, by przestrzec innych przed brawurą w wodzie. Zawsze dodajemy apel służb ratowniczych o bezpiecznym wypoczynku nad wodą, z którą niestety jak widać nie ma żartów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    2
    redaktor(2017-08-05)
  • Ja również byłem świadkiem i morze samo go nie wyrzucilo. Ratownicy wraz.z jego znajomymi wyciągnęli go na brzeg! Żenujące jak portal z wiadomościami może tak kłamać. Najszczersze kondolencje dla rodziny, łącze się w bólu :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Turysta (2017-08-06)
  • Tez bylam swiadkiem ...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Monika p(2017-08-06)
  • Utopił się pomiędzy jednym a drugim stanowiskiem ratowników. Fale były wysokie i silne a ludzie są bezmyślni i wchodzą daleko w morze pomimo takich warunków. Szkoda człowieka tylko tyle można powiedzieć a nie doszukiwać się winnych. Nikt nas nie zmusza do kąpieli w morzu. Nie miejmy pretensji do ratownika jeżeli znajomy, który jest w pobliżu nie zauważył że się topi to co dopiero ratownik.
  • Utopił się pomiędzy jednym a drugim stanowiskiem ratowników. Fale były wysokie i silne a ludzie są bezmyślni i wchodzą daleko w morze pomimo takich warunków. Szkoda człowieka tylko tyle można powiedzieć a nie doszukiwać się winnych. Nikt nas nie zmusza do kąpieli w morzu. Nie miejmy pretensji do ratownika jeżeli znajomy, który jest w pobliżu nie zauważył że się topi to co dopiero ratownik.
  • @Ona - zgadza się - zgodnie z komunikatem kpp nowy dwór gdański - zdarzenie miało miejsce na wejściu 26 a więc jest to strzeżona plaża - redakcjo proszę być rzetelną prasą a nie na usługach reklamodawcy a zarazem zarządcy plaży tj firmy knedler.
  • Flaga byla czewona!!
  • Kłamstwo, kłamstwo plaża strzeżona, sektor4/5 było to w tym miejscu, też byłem w tym sektorze i widzieliśmy to na własne oczy i gdyby nie ludzie wskazali ratownikom zwłoki to może by szukali do tej pory.
  • Kłamstwo, kłamstwo plaża strzeżona, sektor4/5 było to w tym miejscu, też byłem w tym sektorze i widzieliśmy to na własne oczy i gdyby nie ludzie wskazali ratownikom zwłoki to może by szukali do tej pory.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Świadek.(2017-08-06)
  • @redaktor - @redaktor Panie redaktorze. .morze Go nie wyrzuciło tylko został zauważony przez moich znajomych którzy ciało wyciągneli z wody. .. .Niestety stało się to na plaży strzeżonej. .. więc nie wiem z jakimi świadkami pan rozmawiał ? z właścicielami plaży czy ratownikami ? :D
  • redaktor @xrzz - Rozmawiałem z plażowiczami. Świadkowie opowiadali, że mężczyzna pływał poza obszarem strzeżonym, a jego pływające ciało znaleziono już na wysokości plaży strzeżonej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    redaktor(2017-08-07)
  • Same kłamstwa bylem i widziałam flaga w sobotę byla biala cały dzień .
Reklama