UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Hejt wszędobylski... , chciałbym nadmienić aby nie wrzucać wszystkich do jednego kosza, jestem osobą po 40,przejezdzone mam Polskę i Elbląg wzdłuż i wszerz. pracuje na aplikacjach czy ja także jestem pseudotaksowkarzem? Nie raz miałem okazję jechac z taxi gburami, póki sam nie zostałem taksówkarzem. Nie każdy jest z powołania tyczy się to mechaników lekarzy urzędników czy też taksiarzy. uważajmy na osądy bo i nas ktoś może osądzic. Brakuje nam szacunku do bliźniego, a nie tędy droga wiedzie Szanowni Państwo. Życzę udanego weekendu, a zdecydowanych zapraszam do zamawiania taxi aplikacyjnych. Hashtagi: #Elblazaninodurodzenia
  • Skoro jeździsz na aplikacji to nie nazywaj się taksówkarzem to jest zastrzeżone dla wybranych ha haha
  • Ja na licencję Taxi w 1980 czekałem 3 miesiące po mimo spełnienia wszystkich wymogów bo kierownik wydz. Kom. W.brał w łapę ale ja nie dałem a teraz wszystko rzucone na rzywiol
Reklama