UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego cenzurujecie wszystkie pochwalne artykuły proukrainskie? Mi to wygląda jakby ktoś nam Polakom kneblował usta i wchodził bezczelnie buciorami do naszego domu a my mamy związane ręce. To już jest przegięcie, wszędzie te flagi obcego kraju. Czy my zostaliśmy podbici? Przecież i tak dostali od nas dużo pomocy ale są pewne granice. I to tłumienie historii i ocieplanie wizerunku. Przecież mięli czas na przeprosiny to nic nie kosztuje. Mimo to dalej widzę między tymi niebiesko żółtymi, czarno czerwone. Czy Polska jeszcze istnieje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    19
    Arest(2023-02-24)
  • @Arest - I cyk 50 rubelków czy ile tam macie
  • @Arest - @Arest- uważasz się pewnie za wyjątkowego Polaka, a poprawnie po polsku pisać nie potrafisz.
  • A ty za kogo się uważasz? Dostrzegłeś brak przecinka w jego wypowiedzi i mu polskości odmawiasz? Ps. W języku polskim zdanie rozpoczynamy z dużej litery polonisto akcji "Wisła".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Elblongi(2023-02-24)
  • @Elblongi - Dałem ci plusa, ale za nick potężny minus Emblongu od elblążanina.
  • Rubelków? To że martwię się o bezpieczeństwo i przyszłośc mojej ojczyzny? Polak mądry po szkodzie. Osiołku jak tak dalej pojdzie to oni zaloza partie i wrogi do polaków roszczeniowy narod przejmie polski parlament. Pomysl ze ludzie pokroju sycza przejma calkowicie wladze w polsce. Jesli juz na polskich urzedach wieszane sa ich flagi to co dopiero bedzie kiedy oni wejda do parlamentu? Ja nie wiem co wywiad ukrainski ma za haki na polskich politykow ale oni balansuja po cienkiej linie. Nikt o zdrowych zmyslach nie posunalby sie tak daleko i nie narazal swojego kraju. Wszystko ma swoje granice, pomoc ? ok, ale bronmy swoja torzsamosc, tradycje i kulture. Polska jest najwazniejsza.
  • @Arest - Nie na temat
Reklama