UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ty pil a ty to pewnie beneficjent 500plus co? Skoro ci taka wiocha pasuje to zapewne tak jest. Jest na co z mops-u rwydawać co nie? Naprawdę to miasto schodzi na psy, jedna dwie lokalne kapele szału nie ma, powinni za free grać, jarają się jakby na Woodstock grali a tak naprawde nie wiedzą że większość przychodzi po to żeby sie sąsiadom i znajomym pokazać i nachalć na legalu pod chmurką. Przypomnę Wam że choćby za Słoniny czy Dziewiałtowskiego były organizowane imprezy z patronatem EB bo wtedy E B stało bardzo dobrze. IRA, KULT, OZ, KUKULSKA, wtedy było stać, Można było naprawdę zajebiście spędzić czas. A dziś? Janusze, Sebiksy, Grażyny jakaś Markowska gwiazdka dwóch piosenek itp itd etc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    Kapla(2019-06-23)
  • Kapla ile ty masz lat zgredzie????? Malkontencie to wyp....z tego kraju jak ci cos nie pasuje. Widac ze cos cie uwiera w d...pie , na pewno nie masz swojej rodziny, pewnie nawet baby nie masz.
  • To podziękuj browarowi, widocznie teraz taki hojny już nie jest jak za czasów które wspominasz, browar rozwija się ale nie w Elblągu grupa żywiec rządzi w Żywcu nie w elblążkowie
  • Widzisz cepie - ja chociaż mam odwagę się podpisać - a co do zgreda -oj byś się pomylił beneficjencie patologicznego programu socjalnego dzięki któremu twój sąsiad na ciebie zapie. .. .. rdziela - o ile nie mieszkasz gdzieś w jakiejś szopie zbitej z desek a każde takie imprezy są dla ciebie okazją do zjadania z tacek i spijania po kimś nie dopitego browara - haha - z tego kraju owszem wypie. .. .. ale nierobów leserów i chorych psychicznie - = i uważaj żeby ciebie coś w zad nie zaczęło uwierać bo nie wiem czy się wyprostujesz
Reklama