UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak zwykle pretensje i zazdrość do mundurowych. Trzeba było iść do wojska lub policji i teraz nie narzekać nikt przecież nie bronił, sami dokonujemy wyboru. Trzeba było iść do wojska po 15 latach przejść na 45 % głodową emeryturę i nie narzekać. Wszyscy myślą, ze po 15 latach się odchodzi i taki raj się zaczyna jak chce się mieć porządną emeryturę to trzeba w wojsku zostać dłużej choć prawda, ze krócej niż w cywilu ale jak pisałam trzeba było zostać mundurowym i nie jęczeć.
  • Mądralo a jak to się ma, że ktoś przepracował w ciężkich warnkach pracy 50 lat i poszedł na emeryturę po skończeniu 67 lat i otrzymuje 1450 zł. Czy to jest luksusowa emerytura. Policjant wcale nie musiał odchodzić na emeryturę po 15 latach w wieku 35 lat. Twoja argumentacja jest do przysłowiowej d. .. pu.
  • ta bezmózgu wszyscy w Polsce poszli by pracować do policji lub wojska !
  • Twierdzenie typu: trzeba było. .jest zerowej siły argumentem. Nawet jeśli powtórzysz to trzy razy, ty tępa dzido.
  • honor nie pozwoliłby mi zostać milicjantem. Zresztą co ci ludzie potrafią robić? Jeździć samochodem i łapać innych? Ja mam fach i podjąłem lepszą decyzję - wyjazd do Norge.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    chryniu(2015-12-31)
Reklama