UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • tak to już bywa z silnym wiatrem i starymi drzewami ale strażacy zawsze gotowi do akcji :)Swoją drogą z pośród innych sł€ż jak policja czy też ratownictwo medyczne to nie słyszę aby wciąż strajkowali. Najlepsza służba publiczna zawsze pierwsi na miejscu akcji pokłony dla Was i szacuneczek
 • To prawda. Oni zawsze są pierwsi. Niosą pomoc każdemu często narażając własne życie i zdrowie. Szacunek i wielkie ukłony dla Was Panowie. Szkoda, że inne służby nie biorą z Was przykładu. Życzę Wam aby za tą ofiarną pracę ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i sowicie Was wynagrodził (pensja adekwatna do poświęcenia )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  50
  6
  Wściekły wyborca(2021-10-21)
 • @Wściekły wyborca - "Niosą pomoc każdemu często narażając własne życie i zdrowie. (. .. )Szkoda, że inne służby nie biorą z Was przykładu"Pijesz do straży miejskiej, czy też masz wyobrażenie, że np. taki ratownik medyczny nic nie robi tylko protestuje???
 • Ten wsciekly wyborca, to jakis strazak samochwala zachwycony sam soba.
 • Do: anonim - tak, nic nie robią, tylko czekają na dotacje od testów PoCoRobic. Jak komuś coś dolega to tylko przeciwbólowy i aby dowieźć do szpitala.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  PiesekLeszek(2021-10-21)
 • Bo to są ludzie z empatią z powołania wiedzą co należy do uch obowiązków niestety np lekarze to ludzie którzy na krzywdzie innych chcą się dorobić która podwyżka pensji wpłynęła na jakość ich usług na poprawę podejścia do pacjenta? Lekarze to mendy
Reklama