UWAGA!

Koncert u Franciszkanów

 
Elbląg, Koncert u Franciszkanów
fot. nadesłana

W sobotę 29 czerwca o godz. 20 na Pikniku Parafialnym przy klasztorze o.o. Franciszkanów przy ul. Obrońców Pokoju 10 wystąpi zespół Propaganda Dei.

Zespół Propaganda Dei wykonuje z wielką radością muzykę w klimacie reggae, śpiewając o tym, co jest w życiu najistotniejsze. Teksty i muzyka to petarda prosto z serca oraz sposób na modlitwę. Wielka energia na scenie i uśmiech na twarzy każdego z muzyków powodują, że grupa idealnie nadaje się dla każdego słuchacza: od młodzieży po najstarsze pokolenie. 
       Zespół Propaganda Dei powstał w marcu 2010 roku. W tym samym roku grupa weszła do Małego Studia w Puszczykowie, gdzie gościnnie u Roberta „Litzy” Friedricha (KnŻ, Luxtorpeda, Arka Noego, 2Tm2,3) nagrała pierwszą płytę pt. „Ważne”. W nagraniach gościnnie wziął udział Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers).
       Grupa gra wyłącznie na żywo, a obecny skład to ośmiu muzyków: Marcin Ziemniczak - wokal, gitara, Michał Malek - wokal, gitara, Karol Nowacki - klawisze, wokal, Tomasz Lewandowski - bas, Grzegorz Brylak - perkusja, Kuba Chojnacki - saksofon, Kuba Gradomski - puzon, Dawid Słowiński – trąbka.
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama