UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A co rondo zmieniło w kwestii pierwszeństwa ? Jadący ul. Fromborską nadal czekają aż wszyscy jadący od strony Milejewa przejadą. .. Niby czasami ktoś skręcający z Królewieckiej we Fromborską da im szansę. .. Jednak Elbląg to ma do inżynierów ruchu drogowego takie samo szczęście jak do ZZM. .. ale światła są beeee i passe, więc mamy nowe rondo. Można nazwać je imieniem NAJDROŻSZEGO przywódcy. .. to zdecydowanie poprawi notowania miasta w jego państwowej ocenie. .. i Elbląg wyjdzie z cienia potępienia i pokuty za grzech słabego poparcia dla umiłowanej siły przewodniej. .. zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  34
  GłębokaMyśl(2021-11-16)
 • @GłębokaMyśl - Nie myśl za głęboko tylko sięgnij po kodeks ruchu drogowego i doczytaj jak włączać się do ruchu na skrzyżowaniu dróg o ruchu okrężnym.
 • @GłębokaMyśl - Przecież stoi znak. To jak jadą od Milejewa zależy od znajomości przepisów i kultury osobistej. Tak jest na wszystkich rondach w mieście. Taki jeden z drugim jeszcze otrąbi, bo przecież on jedzie prosto np na rondzie przy Szpitalu Wojewódzkim. Żal
Reklama