UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Coś czuję że niedługo te czołgi oddadzą na Ukrainę. Na Ukrainę wysłano już wszystko, nasze, pieniądze, godność osobistą, wszystko na rozkaz jude jankesow. A to nie nasza wojna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  69
  Polexit(2022-12-10)
 • @Polexit - A możesz nam powiedzieć skąd czerpiesz info, które podajesz? Jakieś źrodło? Czy z Tv tak wywnioskowałeś? Może jakiś link? Coś? Cokolwiek?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  Ciekawy(2022-12-10)
 • @Ciekawy - Źródło link? Przecież nasi polskojęzyczni wodzowie wysłali już wszystko co się dało na Ukrainę. Wysyłali broń, czołgi zamunicje. Wysłali karetki i kupę kasy. Nawet elbląscy radni wysłali z naszych pieniędzy 300 tyś zł. Mało? Chcieli nawet im oddać nasze samoloty. Tylko że Niemcy i Amerykanie powiedzieli że to już przesada. Ale o mało co by do tego doszło. Jude Jankesi chcą za wszelką cenę nas wpędzić do tej wojny. Wojna to rynek zbytu broni z to także woda na młyn przemysłu zbrojeniowego. o faktach dowiesz się gdy ci ruscy zgwałcą rodzinę. Wtedy też będziesz pytał o link? Obudź się baranku i wyjdź na ulice przepędzić polskojęzyczny rząd. Obudź się bo inaczej to ciebie stąd wypędzą o ile uda ci się uciec na zachód. Wojna to nie gra na konsoli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  8
  Polexit(2022-12-10)
 • @Polexit - Ależ ty glupiutki
Reklama