UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teraz widzicie, Towarzyszki i Towarzysze, za co płacicie po 5 zeta za mleko a 6 zybli za chleb - bo za paliwo to nawet nie wiem teraz ile, blaszakoluby same już wiedzą najlepiej:) To tam poszły też usługi publiczne, kultura, opieka społeczna, tanie mieszkania, prawa kobiet (!), równość, demokracja, wolność, prawa człowieka i takie tam, pitu-pitu; #ArmatyZamiastMasła, #SłynneCytaty, #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyNazioli; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    24
    lubie.kefir(2022-12-10)
  • @lubie.kefir - Paszoł won, paniatna?
  • @Soter - Kanieszna, że paniatna, tłumoku anty-polski, ale po naszemu, to się jednak "spiedralaj" mówi, troll-sieczkobrzęku na zaoceanicznem pasku; #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    lubie.kefir(2022-12-10)
  • @lubie.kefir - A ty na czyim jesteś pasku?
  • @lubie.kefir - koliński, przecież ty te ceny tylko przez szybę widzisz, resztę z mopsu wyszarpujesz, albo z brata alberta, nie kłam czerwony pachołku, nie kłam, bo wszyscy wiedza o tobie wszystko, ngosowa biedo
  • Ta? To gdzie jest moja POszewka od POduszki jeszcze z Londynu (pan wie, kto na niej sypiał!), co to jej nie mogę od 3 m-cy PO PRaniu odnaleźć, cwaniaczku z miodkiem w uszach?; #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    lubie.kefir(2022-12-11)
  • @lubie.kefir - Tak czytam twoje komentarze i się zastanawiam, czy to objawy zaburzeń psychicznych czy raczej ordynarne pijackie wynurzenia.
  • To po prostu sztuka, imponderabilia i postęp, których ewidentnie - wraz z kolegami-POdżegaczmi - od lat już nie rozumiesz, sad but true; #SłynneCytaty, #SłynneProroctwa, #KoniecEryDziadocenu, #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyNazioli; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci, #art;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    lubie.kefir(2022-12-11)
  • @lubie.kefir - Widzimy i się cieszymy. Polska musi jeszcze pozyskać rakiety dalekiego zasięgu - powyżej 2-3 tys. km. , żeby Rosja się raz na zawsze odczepiła od Polski i krajów regionu. Nie pchała się tam, gdzie jej nie chcą.
  • A frytki do tego też chcesz, zakompleksiony mitomanie a wojenny podżegaczu z bratnią krwią na rękach?; #jelity #jurgielt #zdrada #zbrodnia #rak; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    lubie.kefir(2022-12-11)
  • @lubie.kefir - Lepiej mieć kompleksy, niż być sfrustrowanym ciągłymi życiowymi niepowodzeniami.
  • @lubie.kefir - Co za piękny język, kanieszna I nie nada tak jak bym słyszał Kwacha chwiejącego się I bełkocząc coś po rusku przemawiał do studentow na Ukrainie, bez żadnego wstydu, że reprezetuje najwyzszy urząd w państwie. Polak to brzmi dumnie, a że pijany, no to co, przecież jeszcze nie w trumnie
Reklama