UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jeżeli jakiś elbląski przedsiębiorca lub cyklista był w sobotę 16 maja na proteście w Warszawie z dużym prawdopodobieństwem możemy spodziewać się w Elblągu wzrostu zachorowań na koronawirusa. Nie wydaje mi się, aby wynagrodzenia czy stan kadrowy w jednostkach inspekcji sanitarnej, a także innych inspekcji i służb państwowych był odpowiednim źródłem kpin i żartów. W Polsce dużo mówi się o bezpieczeństwie, ale w działaniach tego nie widać. Podstawą tego bezpieczeństwa jest odpowiednio wysoki poziom wynagrodzenia i adekwatny do potrzeb i zagrożeń stan kadrowy tych służb. Przykładowo w Szwecji pracownik odpowiednika naszego Sanepidu posiada zarobki na poziomie polskiego wojewody.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  14
  Tyle jesteśmy w tyle.(2020-05-17)
 • @Tyle jesteśmy w tyle. - z urzędu miasta pojechali strajkować, teraz to tam wszyscy padną na grypę jak kaczki
 • @Tyle jesteśmy w tyle. - W Szwecji to na każdym stanowisku zarabiają więcej, bo jest to jeden z bogatszych krajów europy. To nie był najlepszy przykład.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Czytelnik2(2020-05-18)
 • @Tyle jesteśmy w tyle. - Szwedzi po prostu płaca podatki i maja przemysł który eksportuje produkty wysokich technologi. Dlatego maja na wynagrodzenia A nas generalnie wszyscy protestują przy byle okazji.
Reklama