UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • haha i dobrze Wam, nie szanujecie Polski wiec i Ona Was nie szanuje. Płacić nie marudzić !! A jak się nie podoba to likwidować swoje firemki !
  • Tylko jak my polikwidujemy swoje firemki to z czego będziesz żyć pasożycie? Na twój socjal skądś biorą te pieniądze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    13
    lowcakretynow(2021-02-09)
  • @JbcPis i wyborcow - Jak zlikwidujemy swoje firemki to powiedz mi skąd będą brać na twój social pasożycie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    11
    hehehe(2021-02-09)
  • Ty tępy bezrobotny ch. .. .. Bo żeby foremkę mieć to trzeba mieć coś w głowie. Ja mając firemke place więcej podatków na takich bezmózgów jak ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    15
    k.ba(2021-02-10)
  • O mając firemke to ile masz ty je. .Prywaciarzu ludzi na czarno wziętych do nie woli tych zarejestrowanych na najniższa gdzie nadgodziny dajesz pod stołem!!! Chcecie uni to macie tylko tam takie przekręty Prywaciarzu są surowo karane tu byś szczekal że ci za dużo zabierają ty jeździsz pew ie męskie Twoi pracownicy rowerami
  • @lowcakretynow - Lepiej polikwidujcie panie prywaciarzu ludzie na najniższa nadgodziny pod stołem porobią pasozycie u ciebie do emerytury potem zdechną pewnie ale co cię to ważne że ty zarobiony bexziesz
  • Widać Janusz że masz firemke (po twoim zachowaniu "komentarzu")do swoich zastraszonych pracowników też się tak zwracasz? Czujesz się wtedy lepszy? Najlepszy?
  • A tY Januszu? Widać zaś, że nie masz firemki i masz dwie lewe ręce. Gdzie robisz, w jakiej fabryce na taśmie bezmózgu?
  • Do roboty, a nie ty bzdury pisać, bo premii nie będzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    PanPrywaciarz(2021-02-10)
  • Trzeba było się uczyć i mieć posadę lub urodzić się mądrym i mieć firmę. A nie liczy że za leżenie będą płacić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    PanPrywaciarz(2021-02-10)
  • Osoby, które zatrudniam to wykwalifikowani specjaliści, którzy zarabiają więcej przez miesiąc niż ty zgarniasz socjala przez 3 lata. :)Odstaw harnasie, naucz się pisać i składać zdania, skończ podstawówkę, albo naucz się czegokolwiek, a nie tylko drzesz mordę "daj!daj!daj!"i narzekasz na tych co coś potrafią i coś robili ze swoim życiem. Ewentualnie dalej gnij na swojej melinie pogrążony w beznadziei. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    lowcakretynow(2021-02-11)
Reklama