UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Galeria el, mops, z kad te oszczędności he he dobre to wszystko, pić na wodę, banda cwaniakow wiecznych nic nie robiących stołowych. ..
  • Ale o co chodzi. Galeria El zarobek ponad 7 tys brutto, czyli około 5 tys na reke. Ja singiel wydaje srednio 3 tys. Jakbym miał 5 k to miesiecznie 2 tys bym oszczedził. Przez 10 lat ponad 200 tys bez problemu mozna odłozyc. Nie wiadomo ile mąz zarabia, nie wiadomo jak inwestuje pieniadze, nie wiadomo czy i ile ma dzieci. Jak dla mnie to jest mozliwe zgromadzenie takiej sumy pieniedzy. Wszystko zalezy od stylu zycia. Jeden wyda tyle ile zarobi bez wzgledu na sume, inny bedzie starał sie zabezpieczyc jakas suma pieniedzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Jerzy Lebioda(2021-07-09)
  • @Jerzy Lebioda - Nareszcie pierwszy normalny. Zgadzam się z tobą. Ja jestem zwykłym robolem a żona ekspedientkom i mamy 88000 oszczędności i 2 mieszkania, ale my pracujemy a nie tylko nażekamy i czekamy aż nam ktoś da jak reszta tego szamba które się tu wypowiada. A teraz czekam aż będziecie mnie atakować wieczni maruderzy. Pocałujcie mnie w D. .e. Gdy byście wszyscy zdechli świat byłby lepszy i piękniejszy.
  • Ciebie nikt całować tam gdzie sobie życzysz nie ma zamiaru, ale uważaj na żonę, bo jak niezła laska to ją możemy obsłużyć, ze szczegòlnym uwzględnieniem miejsca, ktore wskazałeś, a jeszcze jedno nie życz nikomu tego, co Tobie nie miłe. Miłego dnia
  • A ja właśnie tobie rzyczę, to po pierwsze. Po drugie to nie strasz. Po trzecie skoro odpisałeś na mój post to znaczy że jesteś jednym z tego całego szamba jak napisałem co nic nie mają bo nie pracują i mają po 3 zęby nie umyte ale w mordach najmądrzejsi. A mojej żonie to nie zaimponujesz bo na 100% nie wiesz co to woda, mydło i pasta do zębów.
Reklama