UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bezczelność komentujących nie zna granic. Te uwagi - pomówienia o podawanie nieprawdy są już irytujące. Szczególnie, gdy czynią to osoby, które same nie do końca uczciwie zachowują się w swoich sprawach majątkowych. Bowiem kombinują przy podatkach, nie płacą abonamentu RTV (zgodnie z prawem jest to obowiązkowy podatek), jeżdżą bez ważnych biletów komunikacji, oszukują na nałożonych na nich opłatach, a już nagminnie zalegają z zapłaceniem mandatów. A mieszkanie nie zawsze jest tak drogie jak się nieobeznanym z faktem wdaje. Albowiem nie wszystkie są pałacem czy luksusowym apartamentem. Tak więc w swej ocenie proponuję zachowanie większego umiaru, a już kultury w pierwszej kolejności. Aha mam dom do sprzedaży o powierzchni 325 m2 (wraz z garażem)i od ponad dwóch lat nikt nie chce to nabyć, mimo tego, że żądam za niego 300 tysięcy złotych z możliwością negocjacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    41
    Ludzie donosy piszą.(2021-07-09)
  • @Ludzie donosy piszą. - Może jakaś nora ? W sprzedaży nieruchomości ma wpływ wiele czynników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Janko80(2021-07-09)
  • @Ludzie donosy piszą. - Masz rację 100%
  • @Ludzie donosy piszą. - Zainteresowany jestem twoim domem, gdzie mogę zobaczyć oferte sprzedaży?
Reklama