UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Droga Redakcjo, tam na poprzedniej stronie brakuje jednej, ale bardzo ważnej części mojego komentarza, a mianowicie mówiącej o stanie prawnym po podpisaniu przez prezydenta (ech)Dudę tzw. megaustawy telekomunikacyjnej w dn. 10 września br. , który umożliwia mieszkańcom dochodzenie swoich praw wobec ewidentnego łamania przepisów przez kapitalistę - wdzięczny będę za publikację:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    RobertKoliński(2020-11-20)
  • @RobertKoliński - Że swojej strony kończę dyskusje, gdyż jak widzę nie ma ona sensu. Jeśli powołuje się Pan na encykliki papieskie zamiast i owiazujacych przepisów to cóż, nie mamy o czym rozmawiać bo widać że żyje Pan w innym świecie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości w pisaniu tyrad pod każdym artykułem na portelu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Rrr...(2020-11-20)
  • RobertKoliński @Rrr... - Dziękuję bardzo, ja zaś ze swojej strony zalecę tylko na koniec czytanie z rozumieniem i ponowną lekturę moich wpisów, ze szczególnym uwzględnieniem tego, który mówi o tzw. megaustawie telekomunikacyjnej, której przepisów kapitalista nie spełnia - zdrowia życzę:) Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #NiszczNeoliberalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    RobertKoliński(2020-11-20)
Reklama