UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta obecna prawacka Polska, to tak właściwie Polska w drodze do feudalizmu. Bogaty (z reguły cwaniak)wyzyskuje biednych, czyli głupich (nie cwaniaków, nazywanych głupimi).
  • Jeżeli ktos założy biznes i mu się powiedzie, zarobi większe lub mniejsze pieniądze ale jednak odniesie sukces, to już w Pana mniemaniu cwaniak który wyzyskuje biednych i głupich. Bardzo mi przykro że tak ocenia Pan ludzi. Nikt nikomu nie broni wpaść na pomysł i otworzyć własny biznes na którym będzie zarabiał. Problem polega na tym że nie każdy jest skłonny do ryzyka i nie każdy jest na tyle kreatywny żeby coś wymyślić. Według Pana te cechy tworzą z człowieka cwaniaka który wyzyskuje innych. Tylko dlatego że miał pomysł, nie bał się zaryzykować i zarobił na tym. Faktycznie jest to powód żeby źle kogoś oceniać.
  • Szanowny Panie, Pana prawa kończą się tam, gdzie zaczynają moje. Pana wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja wolność. Może Pan sobie zakładać biznesy i zarabiać ile dusza zapragnie, ale jeżeli Pański biznes krzywdzi mnie, moich bliskich, wpływa na mój dyskomfort i zdrowie, wpływa negatywnie na wartość mojego majątku, to już nie jest Pan biznesmenem, tylko cwaniakiem.
Reklama