UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zaraz na zlecenie departamentu promocji miasta straż miejska będzie szukać sprawcy "zaśmiecania'miasta. I tak skończy się kreatywność pomysłodawcy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Elbłąd stan umysłu(2020-06-09)
  • @Elbłąd stan umysłu - Lata całe miasto zaśmiecały paskudne plakaty rozwieszane przez ratusz, koszmar!
  • @Elbłąd stan umysłu - Departament podejmuje tylko te działania z których kasa może wpaść do ich prywatnych kieszeni, reszta ich nie obchodzi
  • @Elbłąd stan umysłu - Coś w tym jest, remontując mieszkanie chciałem czystym gruzem zasypać dziury w czymś co z nazwy jest drogą gruntową należącą do ZBK (czyli do miasta)straszono mnie bym tego nie robił, bo SM może mnie ukarać za zaśmiecanie, ale drogi nikt nie chce nam wyrównać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Tomasz85(2020-06-09)
  • @Elbłąd stan umysłu - Nie moga tego zrobic gosc ma jaja.
  • dostanie mandat 30 000 to sie nauczy a z pieniedzy postawi sie ekran na baterie sloneczne na ktorym bedzie mozna sprawdzic tramwaj i kiedy zaczela sie 2 wojna swiatowa dla elblazan czy bylo to 45 czy 39 bo nie wiadomo o kogo chodzi
Reklama