UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proszę mi wierzyć, nie jestem pisowcem, ale mam wrażenie, że jednak J. Wilk coś dobrego zrobił dla Elbląga i chyba mu zależało. Za jego krótkiej kadencji otwarto basen, obniżono skandaliczne ceny biletów, potrafił wstawić się za zwykłym człowiekiem. Choć wiem, że nie zrobił tego sam, a poza tym poprzeczka po Nowaczyku ustawiona była naprawdę nisko. Na plus dla Wilka, że nie zmieniał partii (jakakolwiek by nie była)jak rękawiczek.
  • cykl realizacyjny to nie tylko kadencja Jerzego Wilka, ale i innych!
  • O zmarłych źle się nie pisze więc pominę ten komentarz. Nowaczyk był najlepszym i najaaktywniejszym prezydentem Elbląga, niestety nie otrzymał tak mocnego politycznego nadania i poparcia. Nie był tez pod nikogo podczepiony, realizował własne pomysły których efekty widoczne by były dopiero po kilku kilkunastu latach. Niestety polityczni klakierzy finansowani m. in. Z PiSowskich pieniędzy zniszczyli tego człowieka. A elbląscy malkontenci maja to na ci zasłużyli - powrót starego, nic nowego!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    16
    PinokioKłamczuch(2021-10-26)
  • Otworzył basen !? Co to za zasługa ? Proszę mi wierzyć, każdy z nas umiałby przeciąć wstęgę. Już większą zasługę ma tu ELZAMBUD, który ten basen wybudował. Nie jestem w stanie znaleźć nic, co zasługuje na takie wyróżnienie, jedynie to, że był z PiS. Nic nie mam nic do tego człowieka, ale nie popadajmy w paranoję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    5
    Jegomość(2021-10-26)
  • @PinokioKłamczuch - Nowaczyk najlepszym prezydentem Elbląga. No normalnie żart dekady. Tylko nie wiedzieć czemu elblążanie wywieźli go na taczkach - no tak, ale przecież to był spisek pisowsko-lewacki. Czy wy ludzie macie tak krótką pamięć, czy celowo zakłamujecie rzeczywistość? Nawet miłościwie nam panujący Ptaszyna jest lepszy od Nowaczyka.
  • @PinokioKłamczuch - Wstydu czlowieku nie masz nazywajac go w ogole prezydentem.
  • Nowaczyk wyleciał bo rozkopał miasto. Miał facet pecha bo żeby zrobić ulice to najpierw trzeba je rozkopać. i okazało się że stare cegły wykopano więc budowa stanęła. A Wilk co najwyżej skończył to co Nowaczyk zaczął
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Jurek 1(2021-10-26)
  • @Jegomość - Tak, właśnie otwarcie basenu w tym mieście jest zasługą i wielkim wyczynem, gdyż obecnie główne przedsięwzięcia to remonty chodników i "rewolucjonizowanie"transportu publicznego. Oczywiście, że nie zrobił tego sam! Ale faktem jest, że stało się to za jego kadencji. Proszę mnie oświecić, kiedy od tamtej pory powstało cokolwiek o takim rozmachu, co umiliłoby życie zwykłym elblążanom, a także turystom.
  • @PinokioKłamczuch - Absolutnie nie popieram nieetycznych metod, jakich dopuścili się przeciwnicy polityczni Nowaczyka, aby go pozbawić stanowiska. Jednak sam idealnie podłożył się przewalaniem publicznych pieniędzy: absurdalnie kosztownymi zmianami w UM (remont biura, wymiana tablic, zmiana nazw), podróżą do Dubaju, drogocenne logo ślimaka, które było pośmiewiskiem i dziś nikt o nim nie pamięta, wielka podwyżka cen biletów. Ostatecznie doprowadziło to do wejścia komisarza, a smród był na całą Polskę.
Reklama