UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co o tym sądzi Koliński?
  • Właśnie owego towarzysza ten sędzia uniewinił gdy ten publicznie wyzywał patriotów od faszystów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    14
    Niszczlewactwo(2021-11-10)
  • A towarzysz nadal swoje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Niszczlewactwo(2021-11-10)
  • RobertKoliński Napisałbym, jak już dziś co najmniej dwukrotnie w tej sprawie uczyniłem, ale re(d)akcyjna cenzura PO-PiSowego POrtelu zaraz usuwa moje komentarze (chyba na polecenie biskupa, albo na telefon z biura POselsko-senatorskiego), iż ją w oczy kole prawda, którą tow. Koliński wali po oczach równo a sprawiedliwie, nie patrząc specjalnie komu będzie nie w smak i kto ogłoszeń płatnych już w "wolnym medium"nie wykupi; Szkoda zatem mojego cennego czasu na komentarze dla neoliberalnych nieużytków i reakcyjnej kliki - za to innego ciekawego niusa Wam sprzedam, żebyście wznieśli w górę serca, iż nieludzcy funkcjonariusze reakcyjnego, PO-PiSowego reżimu już wkrótce będą trafiać za kratki! Czas po temu jest najwyższy:)[Mam ogromną nadzieję, że funkcjonariusze również polskiego, brunatnego, styropianowego reżimu znajdą się na ławie oskarżonych w Hadze, obok oskarżonych przedstawicieli reżimu białoruskiego. ] #RefugeesWelcome 🚩 #patoprawica #dehumanizacja #zbrodnia #POPiS #tusk #BędąSiedzieć! Hashtagi: #patoprawica, #dehumanizacja, #zbrodnia, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    14
    RobertKoliński(2021-11-10)
Reklama