UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • faktem jest ze to pogotowie nie bardzo pomaga i wlasciwie nie wie czy nie lepsze byloby okreslenie ze bardziej szkodzi. Calkiem niedawno mialam okazje poznac jak pracuje ta placowka kiedy przychodzi sie tam z bolem. Otoz zab bolal tak mocno ze nie mialam wyjscia i musialam sie udac na pogotowie z zebem ktory kiedys leczylam ale plomba wypadla, zab zaczal sie ruszac i podchodzic ropa. Troche sie naczekalam ale w koncu przyjal mnie pan doktor i przez godzine usuwal po kawalku zepsutego zeba. Zab usuniety, znieczulenie ustapilo i nadal bolalo. Nie spalam dwie noce i dwa dni, myslalam ze tak ma byc skoro tak ciezko bylo go wyrwac ale bol stawal sie nie do wytrzymania wiec po dwoch dniach znow wyladowalam na tym samym pogotowiu. Znow dlugie oczekiwanie, bol ani na chwile nia ustepowal i okazolo sie ze popredni stomatolog powinien dac mi antybiotyk, malo tego pozostawil mi resztki starego zeba i w ten sposob nabawilam sie zakazenia okostnej i zwiazanego z tym guzka z ropa za uchem. Stad ten bol. Masakra jak tam sie podchodzi do pacjenta, zamiast pomoc w moim przypadku ta pomoc sie nie udala bo zakazenie wyleczylam antybiotykiem ale to co mialam za uchem wchlanialo sie przez trzy miesiace. Powiem tak. .. .. pacjent to nie maszyna a istota ktora czuje, pan czy pani stomatolog to te same stworzenie wiec dlaczego tak zle sie traktuje pacjenta przeciez kiedys i lekarz sam zostanie pacjentem i chcialabym zobaczyc czy ow lekarz chcialby byc potraktowany tak samo jak ja i inni pacjenci.
  • w takim przypadku mozna dentyscie zalozyc sprawe w sadzie. .. doswiadczylam podobnej sytuacji. mialam wszystkie dokumenty " leczonego" zeba i na poprawki czyli ratowanie zeba a w ostatecznosci trzeba bylo go usunac naprawde chodzilam prywatnie. .. tak mi leczyli ze musieli i tak go usunac chirurgicznie, antybiotyki, cidzienne opatrunki, czyszczenie. .. .sprawa w sadzie trwala co prawda rok czasu ale wygralam odszkodowanie pare tysiecy i zwrot kosztow " leczenia" takze warto udowodnic takim partaczom ze to nie zabawa! ps dentystka co mi spierdzielila zabka zostala tez ukarana nagana. nalezalo sie jej za takie podejscie do pacjenta!
  • ja kiedys podalam dentystke do sada za to ze tak mi kanalowo wyleczyla zeba tak ze w ostatecznosci mi go usunieto. .. gdzie najpierw prywatnie probowalam go ratowac. .. sciaganie ropy opatrunki codziennie odbudowa. .. pozniej niestety usuniecie chirurgiczne, zamiat wbic w kanaly wbito mi w dziaslo te cos tam. z tad ta ropa z bolem. oplacalo sie-odszkodowanie pare tysiecy :) plus zwrot kosztow. i kara naganny. nalezalo sie, warto walczyc o rekompensate za bol niepotrzebny!
Reklama