UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cieszy mnie fakt że kiedyś republika Kaliningradzka będzie wplnym i niezależnym terytorium w UE. Mieszkańcy Kaliningradu wiedzą jak wygląda Polska, zachód oraz UE i nie chcą być częścią upadłej Rosji. To nasi sąsiedzi którzy tu w Elblągu i regionie czuli się świetnie i dobrze. Wiedzą że Polacy ich lubili i nie są na nich wrogo nastawieni. Ci mieszkańcy obwodu byli i są dumni że są częścia Europy a nie Rosji. Oni to wiedzą, czują i mają chęć się odłączyć już od kilkudziesięciu lat.
  • To chyba mało wiesz i mało widziałeś. Fakt, ruskie jak przyjeżdżali do Polski w ramach MRG lub na wizach, to zostawiali sporo pieniędzy w sklepach spożywczych, galeriach, aquaparkach itd. Ale niestety, ten naród jest tak dumny z tego, że są rosjanami, że na każdym kroku wywyższali swoje pochodzenie. U NAS, w NASZYM kraju potrafili opier.. ić polaka w sklepie albo na basenie, traktując nas z góry. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale Ci z którymi miałem do czynienia, czy to w sklepie, na basenie czy podczas odprawy na granicy to po prostu naród dumny i głu. pi, a obecnie tylko gł. upi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    8
    Marek123(2023-03-06)
  • @Marek123 - Nie wszyscy tacy są, ale faktycznie trzeba długiego czasu, aby oduczyć ich marzeń o Wielkiej Rosji.
  • @Marek123 - Co ty za bajki opowiadasz? Młodzi może nie pamiętają tych tysięcy Rosjan w Elblągu, ale ja tak. Był spokój. Nikt się nie wywyższał. Nikt nikogo nie opierdzielał. Przyjeżdżali spokojni, rozsądni ludzie, którzy starali się nikomu nie wadzić. Robili zakupy, zwiedzali i wracali do swoich domów. Zero problemów!
  • @Marek123 - A mało to awantur na porządku dziennym urządzają Polacy w marketach? W trakcie urlopów? W sferze ogólnie przyjętej jako publiczna? W kraju i poza jego granicami? Zamknięcie ruchu odcięło Braniewo, Elbląg i tereny przygraniczne od silnego strumienia pieniędzy, to jest realny koszt wojny tu lokalnie. Kołtuństwo nie nosi barw narodowych. Jeden jest burakiem aż wstyd z domu go wypuścić a inny ma kulturę wyniesioną z domu. Rosjanie mają problem, natury politycznej, Putin się nazywa ten problem. Trzymajmy się z dala od fake-newsów będzie się żyło prościej. Bo nikt z nas nie wie co tam Zachód szykuje dla Ukrainy. Jak te wszystkie czołgi, przecieki o F16 dla Ukrainy, miliardy dolarów wpompowane w wojnę nie przyniosą skutku to kiedyś skończy się kurek z pieniędzmi.
  • Śnisz. Władek tego nie odda. To jedyne okno na Bałtyk dla jego floty i jedyne tereny gdzie może sobie poustawiać rakiety na Europę. Musiałoby dojść do puczu, który z góry wiadomo, że zostanie krwawo stłumiony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    MajorTom(2023-03-06)
  • Jest to za duża i bardzo strategiczna baza wojskowa dla Rosjan tak samo jak Krym, nie odpuszczą. Facke news.
  • A co mnie obchodzą Polacy na urlopie? Ja komentuje zachowanie ruskich. Tak, zamknięcie MRG podcięło handel szczególnie w Braniewie, gdzie z Biedronki ruskie zrobili sobie hurtownie. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, bo są i normalni rosjanie, nie zachowujący się jak dzicz. Lecz którego byś nie spytał ruska o swój kraj to powie jedno: wielka rasija, haroszy kraj. Odprawiłem na granicy w Grzechotkach tysiące ruskich i widziałem to wywyższanie i czasami chamstwo, a najlepszy motyw to tacy oni wielcy rosjanie, a wyjeżdżając z PL pokazywał paszport DE, że niby obywatel UE, a za miedzą wyciągał z walonek paszport rosyjski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Marek123(2023-03-07)
  • @Marek123 - Rusek też kombinuje a Polak to jak? Inaczej? Przykład z tył. ka.
  • Broń dalej swoich braci ruskich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Marek123(2023-03-07)
  • Do Elblaga dużo zawsze ruskich przyjeżdzało.
Reklama