UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Organizacje dla Elbląga i okolic

 
Elbląg, Organizacje dla Elbląga i okolic
fot. nadesłana

Już w najbliższą niedzielę organizacje pozarządowe po raz 15. spotkają się z mieszkańcami Elbląga. Forum Inicjatyw Pozarządowych i Targi Ekonomii Społecznej 2014 to szczególna okazja do zapoznania się z działalnością III sektora. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 22 czerwca pod Bramę Targową w godzinach 12.00-16.00.

FIP to propozycja tak samo dla dorosłych, jak i dzieci. Oferta jest na tyle różnorodna, że każdy będzie mógł tu znaleźć coś dla siebie. Gigantyczna jenga, gra w Megamisie, warsztat wykonywania biżuterii, nauka pierwszej pomocy dla najmłodszych – to atrakcje przygotowane przez ZHP Hufiec Elbląg. Swoje wyroby oraz pokaz gry na bębnach zaprezentuje PSOUU Koło w Elblągu. Kiermasze lokalnych produktów rękodzielniczych oraz kulinarnych zapewnią m.in.: Stowarzyszenie Wierzba, Stowarzyszenie „Łęcze Wieś z Perspektywą”, Stowarzyszenie Integracja-Współpraca-Aktywność, Stowarzyszenie „Dotknij Tęczy”, Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej.
       Nie lada atrakcje przygotowało także Stowarzyszenia Elbląg Europa: profesjonalne fotografie, sztuczki magiczne, żonglerka oraz jazda na monocyklu - korzystający z tych propozycji mogą liczyć także na słodki poczęstunek. Wszystkim fanom modelarstwa polecamy stoisko Stowarzyszenia Miłośników Elbląga „Ocalić od Zapomnienia”.
       FIP ma pokazać mieszkańcom, co organizacje robią dla Elbląga, nie zabraknie więc i takich, które będą prowadziły przy stoiskach konsultacje w zakresie swojej działalności (Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Regionalne Centrum Wolontariatu, Bank Żywności, Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Szansa”, Fundacja Elbląg, Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa, Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek i Stowarzyszenie ESWIP).
       Podczas wydarzenia wspólnie z przedstawicielami organizacji oraz mieszkańcami, także tymi najmłodszymi, wybudujemy swój nowy świat, Elbląg widziany oczami mieszkańców.
      
Justyna Ocalewicz, Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama