UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • sondaż bardzo przemyślany. Przez zalogowanie? wielu w w swoich adresach ma nazwisko, wyobraźmy sobie głosowanie pracowników urzędu, oczywiście, że nie wezmą udziału. Wystarczyłoby jedno "kliknięcie', tak jak przy komentarzach, a tak redakcjo już wiem jaki będzie wynik
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    ????????(2022-12-05)
  • redaktor @???????? - Nie znamy danych osób, które logują się przy głosowaniu. Nawet jeśli mają maila założonego na nazwisko. A logowanie jest niezbędne, by uniknąć manipulacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    redaktor(2022-12-05)
  • Medium @redaktor - Słusznie. Korzystając z okazji, pragnę wspomnieć o braku możliwości zmiany zdania przy ocenie cudzych wypowiedzi. Można głosować raz, to jasne, tzn. jeden głos, ale naprawdę przydałaby się możliwość zmiany oceny, bo czasem coś klikniemy pośpiesznie, a to wskutek niezrozumienia np. cudzej ironii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Medium(2022-12-05)
  • @Medium - A ja w ogól nie mogę zagłosować na cudze wypowiedzi, bo mi się pokazuje, że muszę być zalogowany przez ileś tam czasu. Czyżby protel śledził ciasteczka witryn i użytkowników? :O
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Użyszkodnik(2022-12-05)
  • Medium @Użyszkodnik - Z tymi ciasteczkami, to faktycznie niezły slalom. Ja już nie usuwam ciastek z Portelu, ale to faktycznie przyjazne nie jest. Z drugiej strony ongiś banki polecały czyszczenie historii przeglądania, a dziś odwrotnie. Warto usuwać te dane z przygodnych witryn, ale te na co dzień odwiedzane - zachowywać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Medium(2022-12-05)
  • @Medium - Od lat mam ustawione, żeby przeglądarka czyściła ciasteczka po wyłączeniu. A portel tego nie akceptuje i za każdym razem widzi, że jestem nowym użytkownikiem. zmuszają nas poniekąd do niebezpieczeństwa jeśli chcemy lajkować komentarze..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Użyszkodnik(2022-12-05)
  • Medium @Użyszkodnik - Drogi kolego, nie wiem o jaka przeglądarkę chodzi, ale teraz chyba już większość, a dawniej tylko Opera, posiada możliwość ustawiania różnych preferencji dla różnych witryn. Należy przestudiować możliwości własnych narzędzi internetowych. Życzę wielu odkryć i powodzenia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Medium(2022-12-06)
  • @Medium - Wiem, ale mam zasadę, że niczę wszystkie ciasteczka i nie będę robił wyjątku dla portelu. inne portale radzą sobie bez tego - portel jest 20 lat wstecz. Piszę tutaj o lajkach i nielajakch. Przecież nikt nie będzie specjalnie zmieniał IP albo odpalał VPN, żeby dać 2 lajki :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Użyszkodnik(2022-12-06)
Reklama