UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze Jeszcze oczy od łez nie obeschły po odejściu matki, i na grobie leżą wieńce i powiędłe kwiatki jeszcze serce tęsknota i ból mocno ściska jeszcze widzę Twoja postać bo jesteś mi bliska. Jeszcze słyszę Twoje słowa, Twoje ciche kroki jeszcze ciągle Ciebie widzę choć odeszłaś w mroki jeszcze słyszę Twoją radość że dożyłaś lata a tu nagle z wielkim bólem los Ci figla spłatał. I odeszłaś niczym chmurka na błękitnym niebie Bóg Cię wezwał na swe łany i zabrał do siebie Chyba uznał że to koniec Twej ziemskiej udręki że czas spocząć i odpocząć od tej ziemskiej męki. Jeszcze widzę Twoje oczy smutne i zamglone siwe włosy i wychudłe ręce spracowane, pomarszczone szare czoło zmarszczkami zorane, jeszcze widzę przed oczami Twą mizerną postać Ty już zeszłaś z tego świata nie możesz tu zostać. Możesz patrzeć na tych z góry co płaczą po Tobie Twoja dusza jest u Pana, - ciało w zimnym grobie Henryk Siwakowski
  • zjedz snikersa
  • wystarczy że ty go zżarłeś
  • Oda do snikersa. zjadlem tak, zjadlem i co, mam napisac poemat na 4 strony i spamowac ci poczte ? jaki to slodki nadziewany snikers rozpuszczal mi sie w ustach, powodujac ze kubki smakowe eksplodowaly bodzcami, krzyczac, co za geniusz wymyslil tego batonika, nie powiem mozna go troche zamrozic zeby czekolada byla krucha. Nie wiem co lepsze nasycic pragnienie zeby go wchlonac i juz miec z glowy te udreczenie ze musze go zjesc czy samo obcowanie jezykiem z ta melasą. A to wszystko tylko ziemskie przyjemnosci ktrore wydaja sie czlowiekowi szczytem jego mozliwosci. zjadlem snikersa teraz moge umierac.
Reklama